خبر: 73313 / تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۴۰:۰۰
سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی گیلان در لنگرود:

مردم به ذوق جوایز در همایش‌های پیاده‌روی شرکت می‌کنند!

سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی گیلان بابیان اینکه مردم به ذوق جوایز در همایش‌های پیاده‌روی شرکت می‌کنند، اظهار کرد: جوایز باید قبل از برگزاری همایش، آماده شدن بلیط و تبلیغات محیطی مشخص گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی گیلان امروز در نخستین جلسه هماهنگی برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی که در فرمانداری لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: ایران ازنظر شادانی در جهان د سطح پایینی قرار دارد و می‌توان با برگزاری همایش‌های پیاده‌روی خانوادگی شورونشاط در جامعه ایجاد و برقرار کرد.

 

مریم بخشی گفت: ورزش‌های همگانی محدودیت سنی ندارد و همه اقشار می‌توانند در این شورونشاط شرکت کنند.

 

وی بابیان اینکه لنگرود بسیار زیبا و دارای شرایط اقلیمی مناسبی است، افزود: چند مسیر برای پیاده‌روی خانوادگی پیشنهاد شد که مسیر میدان معلم از طرف جاده لیلاکوه به سمت میدان طبیعت (پارک فجر) در نظر گرفته شد.

 

سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی گیلان تصریح کرد: در این همایش می‌توانیم بلیط فروشی را به روش الکترونیکی و برای نخستین بار انجام دهیم که موجب می‌شود تا نیروهای انتظامی بتوانند وظیفه اصلی خود را انجام دهند و وقت آنان در ارائه بلیط و ازدحام از بین نمی‌رود.

 

بخشی بابیان اینکه مردم به ذوق جوایز در همایش‌های پیاده‌روی شرکت می‌کنند، اظهار کرد: جوایز باید قبل از برگزاری همایش، آماده شدن بلیط و تبلیغات محیطی مشخص گردد.

 

به گزارش لنگرخبر، همایش پیاده‌روی خانوادگی با همکاری برنامه صبح و نشاط شبکه سوم سیما، ۱۵ بهمن در شهرستان لنگرود برگزار که اجرای موسیقی پاپ، اجرای طنز، تقدیر از خانواده شهدای مدافع حرم، مولودی‌خوانی، اجرای مسابقه و اجرای حرکات نمایش رزمی و … ازجمله برنامه‌های جانبی همایش است.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

رضا
دی ۱۶, ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۸

انشاء اله مسئولین با کمک اسپانسرهای خصوصی جهت بالا بردن نشاط در طول سال بین مردم برگزارکنند!

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir