لیست استخدامی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان / چه کسانی با روابط فامیلی استخدام شده اند؟
لیست استخدامی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان / چه کسانی با روابط فامیلی استخدام شده اند؟

یک پایگاه خبری لیستی از استخدامی های سال ۹۵ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان منتشر کرده که در آن برخی روابط فامیلی استخدام شده ها با مسئولان وقت این اداره کل مشخص شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، کانال رسمی پایگاه اطلاع رسانی صریح خبر لیستی از استخدامی های سال ۹۵ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان منتشر کرده که در آن برخی روابط فامیلی در استخدام ها با مسئولان وقت این اداره کل مشخص شده است.

پیش از این محمود شکری نماینده مردم  تالش، رضوانشهر و ماسال مدعی شده بود سازمان برنامه و بودجه گیلان لیستی از بستگان و دوستان خود را جهت استخدام به ارگانها ارایه کرده است.

شکری همچنین ۲۶ آذر ماه سال جاری در سخنان پیش از خطبه های نماز تالش گفته بود: «برخی که تمام اقوام، خواهرزاده و برادرزاده های خود را استخدام کرده اند باید از سخنانم نگران باشند»

این پایگاه خبری بدون اینکه صحت اسامی استخدامی زیر را مورد تأیید و یا تکذیب قرار دهد امیدوار است مسئولان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر چه سریع تر درباره صحت و سقم این لیست انتشار یافته در فضای شبکه های اجتماعی پاسخگو باشند:

%image_alt%

انتهای پیام/