خبر: 73452 / تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۰۸:۴۰:۱۴

نتایج هفته نخست لیگ والیبال شهرستان لنگرود مشخص شد+نتایج

در نخستین هفته لیگ والیبال شهرستان لنگرود سه بازی انجام شد که در نخستین دیدار پارس پکیج با نتیجه ۲ بر صفر موبایل بابک را از پیش رو برداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، نخستین دوره لیگ غیررسمی والیبال با حضور شش تیم در شهرستان لنگرود از ۱۲ دی‌ماه به مدت سه ماه (اواسط فروردین ۱۳۹۶) به‌صورت رفت‌وبرگشت در سالن طالقانی، فجر، ابن‌سینا و بحران شهرداری لنگرود آغاز شد.

 

در نخستین هفته این دوره از مسابقات سه بازی انجام شد که در نخستین دیدار پارس پکیج با نتیجه ۲ بر صفر موبایل بابک را از پیش رو برداشت.

 

در دومین بازی اسپرت برند با نتیجه دو بر یک بهینه سوز ماهدشت را شکست داد و تیم پیتزاستاره (نوجوانان شهرداری) با نتیجه دو بر صفر شهدای چالکیاسر (صنایع چوبی خاکزاد) را با شکست بدرقه کرد.
از سوی کمیته فنی بازی‌ها نیز، آرش فرید، سعید حاجی پور و جواد کاظمی پور به ترتیب به‌عنوان بهترین بازیکن ۳ بازی هفته اول معرفی شدند.

 

طبق جدول این مسابقات، سه بازی در هفته دوم انجام می‌شود.

 

شنبه ۹۵/۱۰/۱۸
موبایل بابک _ اسپرت برند
ساعت ۱۹/۳۰، سالن بحران

 

چهارشنبه ۹۵/۱۰/۲۳
بهینه سوز ماهدشت (سی ان جی) _ پیتزا ستاره (نوجوانان شهرداری)
ساعت ۱۹/۳۰، سالن بحران

چهارشنبه ۹۵/۱۰/۲۳
شهدای چالکیاسر (صنایع چوب خاکزاد) _ پارس پکیج
ساعت ۲۲، سالن طالقانی

 

هفته دوم رقابت‌های لیگ، بنام و یاد شهدای گران‌قدر “کیاکلایه” مزین شده است.

 

این لیگ غیررسمی در راستای برنامه‌های فرهنگی ستاد یادواره شهید قهرمان حسین املاکی و جهت ترغیب و تشویق بیشتر جوانان به ورزش با محوریت گروه جهادی شهید فلاح عباسی با همکاری تربیت‌بدنی سپاه ناحیه لنگرود، ستاد یادواره شهید قهرمان حسین املاکی، باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود و هیئت والیبال شهرستان لنگرود انجام می‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir