خبر: 73602 / تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۲۴:۵۲

بیت‌ آیت‌الله‌العظمی میلانی انتشار مصاحبه موهن شیخ علی تهرانی را محکوم کرد

آیت‌الله سید علی میلانی اظهارات موهن شیخ علی تهرانی در مصاحبه منتشر شده از وی را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، آیت‌الله سید علی میلانی از اعضای بیت حضرت آیت‌الله العظمی سید محمدهادی میلانی اتفاقات موهن مربوط به انتشار مصاحبه موهن با شخ علی تهرانی را محکوم کرد.
ایشان ضمن محکوم کردن اهانت سازمان یافته علیه امام خمینی (ره) مسؤلیت این اقدام زننده را مستقیما متوجه مسؤلین برگزاری همایش و منتشر کنندگان مطالب موهن دانست.متن بیانیه ایشان از قرار زیر است؛

بسمه تعالی

با لطف خداوند متعال و عنایات حضرت ولیّ عصر ارواحنا فداه همایش بزرگداشت چهلمین سالگرد فقیه ربّانی حضرت آیه الله العظمی سید محمدهادی میلانی باشکوه و معنویّت تمام برگزار گردید.
بدینوسیله از مراجع عظام تقلید که قدم رنجه فرمودند، و از مقام معظم رهبری به جهت پیام ارزشمندشان، و از بیوت سایر مراجع، و حضرات آیات و مدرسین حوزه‌های علمیه، و نماینده ریاست محترم جمهوری، و عموم فضلاء و طلاب عزیز، که در همایش شرکت فرمودند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنیم.

بیت معظم له از روز اول به متولّیان امور اجرائی همایش ـ مخصوصاً در رابطه با مصاحبه‌ها و مقالات ـ تذکر داده و همواره تأکید نموده که باید برنامه صرفاً حوزوی و هدف فقط تجلیل از آن بزرگوار باشد و بدون شائبه‌ای برگزار شود.
بیت معظم له اعلام می‌دارد که از مطالب موهونی که به صورت غیر رسمی منتشر گردیده اطلاع نداشته، و از نظر ما محکوم، و هر گونه بهره‌برداری از همایش خارج از هدف یاد شده مردود می‌باشد.

علی الحسینی المیلانی
۱۸ / ۱۰ / ۹۵

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir