خبر: 73681 / تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۱۵:۵۵
در آخرین جلسه شورای شهر انجام شد؛

طرح سوال دوباره شورای شهر لنگرود از شهردار

در آخرین جلسه شورای شهر لنگرود سه نفر از اعضای شورای شهر طی نامه‌ای از شهردار لنگرود طرح سؤال کردند که طبق قانون شهردار باید طی مدت ۱۰ روز به آنان سؤال‌ها پاسخ دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، در آخرین جلسه شورای شهر لنگرود که شنبه (۱۸ دی) برگزار شد سه نفر از اعضای شورای شهر طی نامه‌ای از شهردار لنگرود طرح سؤال کردند که طبق قانون شهردار باید طی مدت ۱۰ روز به آنان سؤال‌ها پاسخ دهد.

 

برخی از اعضای شورای شهر لنگرود معتقدند که شهردار شروط شورای شهر را رعایت نکرده است.

 

شورای شهر لنگرود اواخر آبان ماه گذشته نیز با طرح ۲۳ سؤال خطاب به شهردار خواستار پاسخگویی از شهردار بودند که رضا کحالی به سؤالات پاسخ داد.

 

طرح سؤال اول با امضا ۶ نفر به شهردار ارسال‌شده بود که بعد از پاسخگویی رضاکحالی به سؤالات ۷ نفر طی نامه‌ای به رئیس شورا اعلام کردند که از پاسخ‌های شهردار قانع نشدند.

 

بعد از پاسخ رضا کحالی به سؤالات، شورای شهر لنگرود سه شرط برای ادامه فعالیت شهردار لنگرود را طی بیانیه‌ای رسماً اعلام کرد که می‌توانید اینجا بخوانید.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

مهران کومله
دی ۲۳, ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۶

چندین ماه است کسی به فکر روستاهای کومله نیست ومردم گرفتارند لطفا از اقای لاهوتی وفرماندار دلیل این بیخیالی را بپرسی. ظاهرا بخشدار اسبق یکی از بخشهای آستانه اشرفیه برای این پست قرار است بیاید.

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir