رئیس ستاد روحانی در لنگرود ،‌ مشاور فرماندار شد

رئیس ستاد روحانی در لنگرود ،‌ مشاور فرماندار در امور امور شورا ها ودهیاری های شهرستان لنگرود شد.به گزارش لنگرنیوز ، رئیس ستاد روحانی در لنگرود ،‌ مشاور فرماندار در امور امور شورا ها ودهیاری های شهرستان لنگرود شد. سید مهدی رجایی متولد سال ۱۳۶۰ است که توانسته است مدرک کارشناسی خود را در رشته عمران دریافت کند. وی […]

رئیس ستاد روحانی در لنگرود ،‌ مشاور فرماندار در امور امور شورا ها ودهیاری های شهرستان لنگرود شد.به گزارش لنگرنیوز ، رئیس ستاد روحانی در لنگرود ،‌ مشاور فرماندار در امور امور شورا ها ودهیاری های شهرستان لنگرود شد.

سید مهدی رجایی متولد سال ۱۳۶۰ است که توانسته است مدرک کارشناسی خود را در رشته عمران دریافت کند.

وی در زمان انتخابات دوره گذشته ریاست جمهوری ، به عنوان رئیس ستاد تبلیغاتی حسن روحانی فعالیت داشت .

از نکات قابل توجه این است که فرماندار لنگرود اعلام کردند که به مشاور نیازی ندارند ولی ظاهرا دلیل این انتصابات فشار های از بالا دست است ، چرا که بعد از انتخاب سید رضا جواد پور به عنوان فرماندار لنگرود ، مشاوران فرماندار گذشته دیگر جایی در فرمانداری نداشتند و ندارند.

یکی دیگر از موارد قایل توجه این است که در نامه معرفی سید مهدی رجایی به عنوان مشاور امورد شوراها از سوی فرماندار لنگرود ، نوشته شده است که به دلیل سوابق تجربی و اجرایی شما به این سمت منصوب می شوید.

در اینجا یک سوال پیش می آید که منظور از سوابق اجرایی و تجربی چه بوده است ؟

رجایی مدتی کوتاه را به صورت یک فرد عادی در بخش بافت فرسوده شهرداری لنگرود و طبق آخرین اخبار از منابع آگاه بدون هیچ قراردادی در بخش ذکر شده فعالیت داشتند و البته وی مدیریت یک آموزشگاه موسیقی را نیز در کارنامه خود دارد.

طیق آخرین شنیده ها ،‌گفته می شود که تز فکری ستاد روحانی از سوی شخصی به نام م – ا تغذیه می شود.

رجایی در صحبت کوتاهی که با خبرنگار لنگرنیوز در چند ماه گذشته داشت اعلام کرد که بعد از انتخابات ستاد روحانی معنی ندارد و وظیفه ای هم برای انجام کارها بر روی رئیس ستاد روحانی نیست ،‌ از سوی دیگر روسای ستاد دکتر روحانی در زمان انتخابات ،‌ بعد از انتخاب استاندار گیلان هر از چند گاهی جلساتی را با دکتر محمدعلی نجفی برگزار می کنند که نام آن را شورای راهبردی اعلام می کنند .