نتایج هفته دوم لیگ والیبال شهرستان لنگرود مشخص شد+نتایج
نتایج هفته دوم لیگ والیبال شهرستان لنگرود مشخص شد+نتایج

در دومین هفته لیگ والیبال شهرستان لنگرود سه بازی انجام شد که در نخستین دیدار موبایل بابک با نتیجه ۲ بر صفر اسپرت برند را از پیش رو برداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، نخستین دوره لیگ غیررسمی والیبال با حضور شش تیم در شهرستان لنگرود از ۱۲ دی‌ماه به مدت سه ماه (اواسط فروردین ۱۳۹۶) به‌صورت رفت‌وبرگشت در سالن طالقانی، فجر، ابن‌سینا و بحران شهرداری لنگرود آغاز شد.

 

در دومین هفته این دوره از مسابقات سه بازی انجام شد که در نخستین دیدار موبایل بابک با نتیجه ۲ بر صفر اسپرت برند را از پیش رو برداشت.

 

در دومین بازی بهینه سوز ماهدشت با نتیجه دو بر صفر پیتزا ستاره (نوجوانان شهرداری) را شکست داد و تیم شهدای چالکیاسر (صنایع چوبی خاکزاد) با نتیجه دو بر یک مغلوب پارس پکیج شد.
از سوی کمیته فنی بازی‌ها حسن بحرکاظمی، مرتضی شعبانپور و مهدی امینی به‌عنوان بهترین بازیکن ۳ بازی هفته دوم انتخاب شدند.

 

طبق جدول این مسابقات، سه بازی در هفته سوم انجام می‌شود.

 

پیتزا ستاره (نوجوانان شهرداری) _ موبایل بابک
شنبه ۹۵/۱۰/۲۵، ساعت ۱۹:۳۰، سالن بحران
پارس پکیج _ بهینه سوز
یکشنبه ۹۵/۱۰/۲۶، ساعت ۲۰:۳۰، سالن فجر

 

شهدای چالکیاسر(صنایع چوبی خاکزاد) _ اسپرت برند
چهارشنبه ۹۵/۱۰/۲۹، ساعت ۲۲، سالن طالقانی
هفته سوم رقابت‌های لیگ، بنام و یاد شهدای گران‌قدر “آنسرمحله” مزین شده است.

 

در جدول رده بندی لیگ والیبال لنگرود تا پایان هفته دوم، تیم والیبال پارس پکیج با ۵ امتیاز در رده اول و تیم های بهینه سوز و پیتزا ستاره با ۴ و ۳ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.

 

این لیگ غیررسمی در راستای برنامه‌های فرهنگی ستاد یادواره شهید قهرمان حسین املاکی و جهت ترغیب و تشویق بیشتر جوانان به ورزش با محوریت گروه جهادی شهید فلاح عباسی با همکاری تربیت‌بدنی سپاه ناحیه لنگرود، ستاد یادواره شهید قهرمان حسین املاکی، باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود و هیئت والیبال شهرستان لنگرود انجام می‌شود.

انتهای پیام/