نتایج هفته سوم لیگ والیبال شهرستان لنگرود مشخص شد+نتایج
نتایج هفته سوم لیگ والیبال شهرستان لنگرود مشخص شد+نتایج

در سومین هفته لیگ والیبال شهرستان لنگرود سه بازی انجام شد که در نخستین دیدار موبایل بابک با نتیجه ۲ بر صفر پیتزا ستاره (نوجوانان شهرداری) را از پیش رو برداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، نخستین دوره لیگ غیررسمی والیبال با حضور شش تیم در شهرستان لنگرود از ۱۲ دی‌ماه به مدت سه ماه (اواسط فروردین ۱۳۹۶) به‌صورت رفت‌وبرگشت در سالن طالقانی، فجر، ابن‌سینا و بحران شهرداری لنگرود آغاز شد.

 

در سومین هفته این دوره از مسابقات سه بازی انجام شد که در نخستین دیدار موبایل بابک با نتیجه ۲ بر صفر پیتزا ستاره (نوجوانان شهرداری) را از پیش رو برداشت.

 

در دومین بازی پارس پکیج با نتیجه دو بر یک بهینه سوز ماهدشت را شکست داد و تیم شهدای چالکیاسر (صنایع چوبی خاکزاد) با نتیجه دو بر صفر مغلوب اسپرت برند شد.

 

طبق جدول این مسابقات، دو بازی در هفته سوم انجام می‌شود.

 

بهینه سوز ماهدشت _ شهدای چالکیاسر (صنایع چوبی خاکزاد)
شنبه ۹۵/۱۱/۲، ساعت ۱۹/۳۰، سالن بحران

 

اسپرت برند _ پارس پکیج
سه شنبه ۹۵/۱۱/۵، ساعت ۲۱، سالن ابن سینا

 

هفته چهارم رقابت‌های لیگ، بنام و یاد شهدای گران‌قدر “شهدای سرافراز آتش نشان” مزین شده است.

 

در جدول رده بندی لیگ والیبال لنگرود تا پایان هفته سوم، تیم والیبال پارس پکیج با ۶ امتیاز در رده اول و تیم های بهینه سوز و پیتزا ستاره نیز با ۶ و ۶ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.

 

این لیگ غیررسمی در راستای برنامه‌های فرهنگی ستاد یادواره شهید قهرمان حسین املاکی و جهت ترغیب و تشویق بیشتر جوانان به ورزش با محوریت گروه جهادی شهید فلاح عباسی با همکاری تربیت‌بدنی سپاه ناحیه لنگرود، ستاد یادواره شهید قهرمان حسین املاکی، باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود و هیئت والیبال شهرستان لنگرود انجام می‌شود.

انتهای پیام/