فضای جنگ مجازی با فضای جنگ حقیقی متفاوت است/ در فضای مجازی عین کشور جنگ زده سوریه هستیم
فضای جنگ مجازی با فضای جنگ حقیقی متفاوت است/ در فضای مجازی عین کشور جنگ زده سوریه هستیم

فرمانده سپاه قدس گیلان بااشاره به اینکه فضای جنگ مجازی با فضای جنگ حقیقی متفاوت است گفت: در فضای مجازی عین کشور چنگ زده سوریه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمد عبدالله پور در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ درباره وضعیت فضای مجازی کشور بابیان اینکه دشمن مجاهد گونه به فکر نابودی انقلاب است اظهار داشت: در جنگ ذهن دچار مشکل هستیم و در این عرصه آمادگی لازم وجود ندارد.

وی با اذعان به اینکه وضعیت ما در فضای مجازی عین کشور چنگ زده سوریه است گفت: در سوریه دشمن به دنبال طولانی شدن جنگ است تا با استفاده از رسانه‌های خود تصویری از درگیری مسلمانان با یکدیگر را برای رسیدن به اهداف خود به تصویر بکشد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه فضای جنگ مجازی با فضای جنگ حقیقی متفاوت است تصریح کرد: متأسفانه کار در فضای مجازی توسط دستگاه‌های مرتبط   به‌صورت گروهی صورت نگرفته و هر کس به دنبال خصوصی‌سازی است و باید در فضای مجازی مدل‌سازی شود.

وی بابیان چون با تأخیر فرمایشات را رهبر را می‌فهمیم همواره ضرر می‌کنیم گفت: در بسیاری از مواقع موضوعات کوچک را بزرگ می‌کنند  و به دنبال آن، این اتفاق را به بچه‌های انقلابی و حزب الهی ربط می‌دهند.

عبدالله‌پور با اشاره به اینکه پیچیدگی فضای مجازی زیاد است بیان کرد: در فضای مجازی نباید بازی‌خورده و همپای بازی دشمن، بازی کرد بلکه باید شبانه‌روز در این فضا دیده‌بانی کرد هرچند حفظ روحیه انقلابی گری در این فضای پیچیده سخت است.

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: رهبر انقلاب اسلامی درباره مسائل فرهنگی و جنگ نرم از واژه‌هایی همچون شبیخون فرهنگی، تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی و رخنه فرهنگی استفاده کرده‌اند و آن‌هایی که ادعای شناخت رهبر را دارند بدانند که حضرت آقا فرمان جنگ نرم را صادر کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه امروز ۸۰ درصد مساجد استان گیلان فاقد روحانی است گفت: دشمن از هر روشی برای فشار بر مردم استفاده می‌کند تا مردم را نسبت به انقلاب و نظام ناامید کند.

انتهای پیام/