وظیفه آشنا کردن نسل جوان با اهداف انقلاب بر دوش مسئولان است
وظیفه آشنا کردن نسل جوان با اهداف انقلاب بر دوش مسئولان است

شهردار لنگرود گفت: نسل جدید باید باارزش‌های انقلاب و آرمان‌های امام آشنا شوند و وظیفه آشنا کردن نسل جوان با اهداف انقلاب بر دوش مسئولان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، شهردار لنگرود در جلسه کمیته مدیریت امور شهری و فضاسازی محیطی برای دهه فجر که با حضور تعدادی از روسای ادارات و نهادها در سان جلسات شهرداری لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: نسل جدید باید باارزش‌های انقلاب و آرمان‌های امام آشنا شوند و وظیفه آشنا کردن نسل جوان با اهداف انقلاب بر دوش مسئولان است.

 

رضا کحالی گفت: افتتاح پروژه‌های دولتی در دهه فجر نمونه‌ای از خدمات نظام برای ملت ایران است.

 

وی با تأکید بر فضای سازی محیطی در دهه فجر، افزود: فکر خوب و با برنامه موجب سرمایه می‌شود ولی اگر سرمایه باشد و فکر خوب وجود نداشته باشد کارها ابتر خواهد ماند.

 

شهردار لنگرود از همکاری تمام دستگاه‌های دولتی با شهرداری تقدیر و تصریح کرد: اگر امنیت و همکاری بین دستگاه‌ها وجود نداشته باشد کاری پیش نمی‌رود.

 

کحالی بابیان اینکه نام ایران در دنیا می‌درخشد، گفت: انقلاب ایران موجب هوشیاری دیگر ملت‌ها شده است و لمس پرچم ایران برای ما موجب افتخار است.

 

وی بابیان اینکه هر کس در هر جایگاه دولتی یا غیردولتی  وظیفه دارد برای میهن خود تلاش کند، تأکید کرد: نسل اول انقلاب را درک کرده‌اند، باید فضایی برای تبیین انقلاب برای نسل‌های جدید مهیا کرد.

انتهای پیام/