رئیس‌جمهور درباره تخلفات حسین فریدون جوابی به نمایندگان نمی‌دهد
رئیس‌جمهور درباره تخلفات حسین فریدون جوابی به نمایندگان نمی‌دهد

حجت‌الاسلام سلیمی رئیس کمیته آموزش عالی مجلس از بررسی تحصیل «حسین فریدون» در این کمیته خبر داده بود و در همین زمینه حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفته بود که تخلفات «حسین فریدون» دستیار و برادر رئیس‌جمهور را به دولت انتقال داده‌ایم، اما رئیس‌جمهور در این باره جوابی به نمایندگان نمی‌دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از زمان تعیین اعضای کمیته پیگیری پرونده تحصیلی حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور در این کمیسیون خبر داد و گفت: اعضای این کمیته هفته آینده مشخص می‌شوند.

وی افزود: قرار است اعضای کمیته پیگیری پرونده تحصیلی «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور پس از تشکیل کمیته، گزارشی از روند بررسی‌ها را تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس کنند.

پیشتر رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ارائه گزارش تحصیلی «حسین فریدون» به مجلس و بررسی آن در کمیته آموزش عالی خانه ملت به خبر داده بود.

پیش از این نیز شماری از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور، خواستار پاسخ‌گویی وی درباره اتهامات برادرش از جمله تحصیل توصیه‌ای در مقطع دکترای دانشگاه شهید بهشتی شده بودند.

حجت‌الاسلام سلیمی رئیس کمیته آموزش عالی مجلساز  بررسی تحصیل «حسین فریدون» در این کمیته خبر داده بود و در همین زمینه حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفته بود که تخلفات «حسین فریدون» دستیار و برادر  رئیس‌جمهور را به دولت انتقال داده‌ایم، اما رئیس‌جمهور در این باره جوابی به نمایندگان نمی‌دهد.