چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام ادارات شهرستان لنگرود برگزار می‌شود
چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام ادارات شهرستان لنگرود برگزار می‌شود

مسئول کمیته فوتسال لنگرود از برگزاری چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام ادارات و نهادهای دولتی به مناسبت دهه فجر و پیروزی جمهوری اسلامی ایران در شهرستان لنگرود خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، مسئول کمیته فوتسال لنگرود در گفت‌وگو با لنگرخبر، اظهار کرد: چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام ادارات و نهادهای دولتی به مناسبت دهه فجر و پیروزی جمهوری اسلامی ایران در شهرستان لنگرود برگزار می‌شود.

 

معبود تدریسی زمان ثبت‌نام را تا سه‌شنبه ۱۱ بهمن اعلام کرد و گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات با آماده کردن مدارک لازم و مشخص نمودن اعضا تیم، مربی و سرپرست به دفتر هیئت فوتبال لنگرود مراجعه کنند.

 

وی واریز مبلغ ۲۰۰/۰۰۰ تومان به‌حساب ۰۱۱۰۱۵۶۰۳۳۰۰۷ بنام هیئت فوتبال نزد شعبه بانک ملی مرکزی، تعداد بازیکنان ۱۰ نفر،‌۱ مربی و ۱ سرپرست، حکم کارگزینی و فیش حقوقی تمام اعضا تیم را ازجمله شرایط ثبت‌نام اعلام و تأکید کرد: بازیکنان حتماً باید از کارمندان ادارات لنگرود بوده و استفاده از بازیکنان دیگر ادارات بلامانع و کپی فیش حقوقی و برگ اول بیمه به هیئت فوتبال تحویل داده شود.

 

وی با اشاره به اینکه زمان قرعه‌کشی ۱۲ بهمن‌ماه خواهد بود اضافه کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۹۱۱۱۴۴۷۵۴۸ تماس بگیرند.

انتهای پیام/