برگزاری مسابقات کشتی ساحلی انتخابی تیم ملی با حضور ۶۲ تیم از کشور در چاف و چمخاله

رئیس کمیته کشتی ساحلی استان گیلان افزود : مسابقات کشتی ساحلی در ۴ وزرن ۷۰ کیلو ، ۸۰ کیلو ، ۹۰ کیلو و ۹۰+ انجام می گیرد. به گزارش لنگرنیوز ، امشب مسابقات کشتی ساحلی انتخابی تیم ملی  برای بازیهای آسیایی تایلند در زمین ورزشی شهدای چاف و چمخاله برگزار می شود. مهدی مهراب پور در […]

رئیس کمیته کشتی ساحلی استان گیلان افزود : مسابقات کشتی ساحلی در ۴ وزرن ۷۰ کیلو ، ۸۰ کیلو ، ۹۰ کیلو و ۹۰+ انجام می گیرد.

به گزارش لنگرنیوز ، امشب مسابقات کشتی ساحلی انتخابی تیم ملی  برای بازیهای آسیایی تایلند در زمین ورزشی شهدای چاف و چمخاله برگزار می شود.

مهدی مهراب پور در گفت و گو با لنگرنیوز با بیان اینکه این مسابقات از امشب ساعت ۱۰ آغاز خواهد شد گفت : این مسابقات با حضور ۴۸۰ نفر شامل کشتی گیران و مربیان در قالب ۶۲ تیم ۴ نفره از ۳۲ استان کشور حضور دارند.

رئیس کمیته کشتی ساحلی استان گیلان افزود : مسابقات کشتی ساحلی در ۴ وزرن ۷۰ کیلو ، ۸۰ کیلو ، ۹۰ کیلو و ۹۰+ انجام می گیرد.

وی با بیان اینکه نفرات اول هر وزن به تیم ملی راه میایند اظهارکرد : به دلیل اهمیت داشتن این رقابت ها ،‌ مسابقات به صورت زنده از سه شبکه جام جم ، ورزش و باران پخش خواهد شد.

مهراب پور گفت : تمامی امکانات لازم برای میزبانی شایسته این دوره از مسابقات با همکاری مسئولین شهرستانی فراهم شده است و الحمدلله تا کنون مشکلی وجود ندارد و امیدواریم بتوانیم رضایت فدراسیون کشتی را در خصوص میزبانی این دوره جلب کنیم.