انتقاد از دستگاه های دولتی باعث پویایی و تقویت نقاط ضعف می شود
انتقاد از دستگاه های دولتی باعث پویایی و تقویت نقاط ضعف می شود

فرماندار لنگرود صبح امروز در همایش روابط عمومی‌های ادارات شهرستان گفت: انتقاد از دستگاه‌های دولتی باعث پویایی و تقویت نقاط ضعف می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، فرماندار شهرستان لنگرود صبح امروز در همایش روابط عمومی‌های ادارات شهرستان که در سالن اجتماعات دانشکده پرستاری لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: دستگاه‌های دولتی برحسب قوانین مشخص خود می‌بایستی خدماتی را به مردم ارائه دهند.

 

سیدرضا جوادپور گفت: میزان رضایت‌مندی مردم از خدمات دستگاه‌های دولتی و نتیجه دهی خدمات‌رسانی به مردم باید توسط روابط عمومی‌ها سنجیده شود.

 

وی بابیان اینکه انتقاد از دستگاه‌های دولتی باعث پویایی و تقویت نقاط ضعف می‌شود، افزود: سازمانی که دچار بازخورد مثبت و بدون نقد باشد می‌میرد و کسی نیز با آن تعامل ندارد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود تصریح کرد: جمهوری اسلامی محصول تلاش امام خمینی، خون شهدا و رنج بسیاری از اقشار مختلف جامعه است که امروز به رهبری مقام معظم رهبری پابرجا و روبه‌جلو حرکت می‌کند.

 

جوادپور بابیان اینکه هرروز شاهد رشد و پیشرفت دریکی از رشته‌ها هستیم، گفت: نباید با اقدامات خود موجب تضعیف و تخریب نظام و انقلاب شویم.

 

فرماندار لنگرود افزود: گل زن نظام دولت است و بقیه دستگاه‌ها برای به نتیجه رسیدن اهداف انقلاب به دولت کمک می‌کنند.

 

وی با تأکید به اینکه از دشمن نباید غفلت کرد، اظهار کرد: امریکا در تمام زمینه‌ها می‌کوشد تا ایران و انقلاب اسلامی را تضعیف و تخریب کند ولی ما نیز نباید ساکت بنشینیم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود گفت: پشتیبانی مردم از رهبر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی موجب تضعیف روحیه دشمن می‌شود که مردم همه‌ساله با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجبات ناامیدی دشمن را به وجود می‌آوردند.

انتهای پیام/