الگوبرداری ازشهدا هدف شوم دشمنان را نقش برآب می‌کند
الگوبرداری ازشهدا هدف شوم دشمنان را نقش برآب می‌کند

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه الگوبرداری از شهدا هدف شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کند، یادآور شد: امروزه دشمن تمام قد علیه ما ورود کرده و تمام همت خود را جمع کرده تا با ماهواره و فضای مجازی به اعتقادات و باورهای جوانان ضربه بزند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق‌بین عصر دیروز در یادواره هفت هزار شهیده زن کشور و ۳۳ شهیده زن گیلان در مصلای امام خامنه‌ای شهرستان رضوانشهر اظهار کرد: هفت هزار شهیده زن افتخار نظام ماست که جمهوری اسلامی را در دنیا بزرگ کرده است.

 

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهدا با ایثارگری و شهامت تا پای جان ماندند و امروز الگوی ما هستند، تصریح کرد: هفت هزار شهیده زن نشان‌دهنده این است که زنان در خانه ننشسته‌اند و با لباس رزم در هشت سال دفاع مقدس با ایثارگری و شهامت تا پای جان ماندند.

وی خطاب به حاضران ادامه داد: برادران شما در دوردست‌ها در جبهه مقاومت چنان جنگیدند که شهرهای نبل و الزهرا را آزاد کردند و این دو شهر بزرگ نزدیک به ۶۰ هزار جمعیت را در خود جای داده و حدود چهار سال در محاصره بود و با هنر مقاومت توانستند به پیروزی برسند.

حق‌بین با اشاره به اینکه رزمندگان و شهدای مدافع حرم مدال افتخار را برای ما به ارمغان آوردند، گفت: با جنگیدن دست‌های خالی و مقاومت کردن در مقابل دشمنان و درس بزرگی به آنها داد.

وی با اشاره به اینکه الگوبرداری از شهدا هدف شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کند، یادآور شد: امروزه دشمن تمام قد علیه ما ورود کرده و تمام همت خود را جمع کرده تا با ماهواره و فضای مجازی به اعتقادات و باورهای جوانان ضربه بزند.

این مسؤول امنیت جامعه را در گرو توجه به فرهنگ دانست و متذکر شد: مسیری که شهدا رفته‌اند ما را به سرمنزل می‌رساند و همه ما باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.

وی گفت: جوانان باید آگاه باشند و الگوهایی که دشمنان برای جوانان ما به سوغات می‌فرستند از آنها دوری کنیم و به الگوهای شهدا متوسل شویم ضمن اینکه دشمن در تمام عرصه‌ها علیه ما جنگ تمام عیار را آغاز کرده‌ تا به ما ضربه بزند.