فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه الگوبرداری از شهدا هدف شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کند، یادآور شد: امروزه دشمن تمام قد علیه ما ورود کرده و تمام همت خود را جمع کرده تا با ماهواره و فضای مجازی به اعتقادات و باورهای جوانان ضربه بزند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدعلی حق‌بین عصر دیروز در یادواره هفت هزار شهیده زن کشور و ۳۳ شهیده زن گیلان در مصلای امام خامنه‌ای شهرستان رضوانشهر اظهار کرد: هفت هزار شهیده زن افتخار نظام ماست که جمهوری اسلامی را در دنیا بزرگ کرده است.

 

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهدا با ایثارگری و شهامت تا پای جان ماندند و امروز الگوی ما هستند، تصریح کرد: هفت هزار شهیده زن نشان‌دهنده این است که زنان در خانه ننشسته‌اند و با لباس رزم در هشت سال دفاع مقدس با ایثارگری و شهامت تا پای جان ماندند.

وی خطاب به حاضران ادامه داد: برادران شما در دوردست‌ها در جبهه مقاومت چنان جنگیدند که شهرهای نبل و الزهرا را آزاد کردند و این دو شهر بزرگ نزدیک به ۶۰ هزار جمعیت را در خود جای داده و حدود چهار سال در محاصره بود و با هنر مقاومت توانستند به پیروزی برسند.

حق‌بین با اشاره به اینکه رزمندگان و شهدای مدافع حرم مدال افتخار را برای ما به ارمغان آوردند، گفت: با جنگیدن دست‌های خالی و مقاومت کردن در مقابل دشمنان و درس بزرگی به آنها داد.

وی با اشاره به اینکه الگوبرداری از شهدا هدف شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کند، یادآور شد: امروزه دشمن تمام قد علیه ما ورود کرده و تمام همت خود را جمع کرده تا با ماهواره و فضای مجازی به اعتقادات و باورهای جوانان ضربه بزند.

این مسؤول امنیت جامعه را در گرو توجه به فرهنگ دانست و متذکر شد: مسیری که شهدا رفته‌اند ما را به سرمنزل می‌رساند و همه ما باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.

وی گفت: جوانان باید آگاه باشند و الگوهایی که دشمنان برای جوانان ما به سوغات می‌فرستند از آنها دوری کنیم و به الگوهای شهدا متوسل شویم ضمن اینکه دشمن در تمام عرصه‌ها علیه ما جنگ تمام عیار را آغاز کرده‌ تا به ما ضربه بزند.