علی رغم خدمات رسانی به حریم کومله نمی توانیم پروانه ساختمانی صادر کنیم
علی رغم خدمات رسانی به حریم کومله نمی توانیم پروانه ساختمانی صادر کنیم

علی شفیعی مشکلات حریم شهری را از دیگر مشکلات شهرداری کومله دانست و اظهار کرد: شهرداری کومله در منطقه حریم بیشترین خدمات ازجمله آسفالت، لوله‌گذاری و … را ارائه می‌دهد ولی در منطقه حریم نمی‌تواند پروانه ساختمانی صادر کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، علی شفیعی عصر امروز در حاشیه افتتاح ۲۲ پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری کومله در دهه فجر گفت: دهه فجر فرصتی برای ارائه و بیان خدمات دولت برای مردم است.

 

شهردار کومله مجموع اعتبارات هزینه شده برای پروژه‌ها را سه میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: جمع‌آوری آب‌های سطحی، فرش موزاییک پیاده‌روها و جدول‌گذاری سطح شهر و آسفالت کوچه‌ها و معابر اصلی ازجمله پروژه‌های انجام‌شده است.

 

وی اصلاح فضای سبز، لایه روبی استخر کومله، بازسازی و توسعه پارک کودک و اجرای پسماند در شهر و مدارس را از دیگر اقدامات شهرداری کومله اعلام کرد.

 

شفیعی بابیان اینکه مهم‌ترین منبع درآمدی شهرداری‌ها از طریق صدور پروانه است، اظهار کرد: همه این اتفاقات خوب در شرایط نامطلوب شهرداری‌ها ازنظر مالی و رکود ساخت‌وساز انجام شد.

 

شهردار کومله عدم درامد کافی شهرداری را از مشکلات شهرداری کومله اعلام و تصریح کرد: به دلیل مشکلات مالی در پرداخت حقوق کارکنان مشکل‌ داریم البته این مشکل شامل دیگر شهرداری‌ها نیز می‌شود ولی در کومله نمود بیشتری دارد.

 

وی مشکلات حریم شهری را از دیگر مشکلات شهرداری کومله دانست و اظهار کرد: شهرداری کومله در منطقه حریم بیشترین خدمات ازجمله آسفالت، لوله‌گذاری و … را ارائه می‌دهد ولی در منطقه حریم نمی‌تواند پروانه ساختمانی صادر کند.

 

شفیعی عنوان کرد: شهرداری کومله با توجه به ارائه خدمات در منطقه حریم، بازگشت درامد ندارد که این امر موجب ایجاد مشکلات مالی شهرداری می‌شود.

 

وی افزود: برای دریافت مجوز معدن شن رودخانه‌ای دائماً در بروکراسی اداری و عدم همکاری ادارات زی ربط درگیر هستیم این در حالی است که بخش‌های خصوصی در قسمت‌های غیرمجاز دائماً در حال برداشت هستند.

انتهای پیام/