برخورد قانونی با تماشاگران اخلال کننده در دربی پایتخت/هوشیاری کامل نیروهای امنیتی و انتظامی برای دیدار استقلال و پرسپولیس
برخورد قانونی با تماشاگران اخلال کننده در دربی پایتخت/هوشیاری کامل نیروهای امنیتی و انتظامی برای دیدار استقلال و پرسپولیس

جانشین کمیسیون انتظامی و امنیتی ورزشگاهها با اشاره به برگزاری هشتادوچهارمین شهرآورد میان استقلال و پرسپولیس گفت: تماشاگران عزیز بعد از بازی در حفظ اموال عمومی دقت کنند چرا که با مخلان نظم و امنیتی برابر قانون برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار علیرضا عادلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره تمهیدات اندیشیده شده امنیتی و انتظامی برای هشتادوچهارمین دربی پایتخت اظهار کرد: هوشیاری و دستورات لازم برای برقراری نظم و امنیت ورزشگاه آزادی داده شده است.

وی ادامه داد: بلیط فروشی این دیدار نیز متناسب با ظرفیت ورزشگاه، استحکام و حضور تماشاگران انجام گرفته و در این دوره نیز بلیطها به صورت اینترنتی ارائه شده است.

جانشین کمیسیون انتظامی و امنیتی ورزشگاهها تصریح کرد: دستورات لازم به لیدرها برای تشویق مناسب تیمهای محبوب خود و ایجاد شور لازم برای تماشاگران داده شده است و همه نیروهای برگزار کننده به طور کامل توجیه هستند؛ آماده یک دیدار زیبا و همراه با نظم و انضباط تماشاگران خوب کشورمان هستیم.

عادلی به تماشاگران تیمهای استقلال و پرسپولیس  توصیه کرد که فارغ از نتیجه این دیدار  در مسیرهای بازگشت به منزل به اموال عمومی خسارتی وارد نکنند و مراعات حال سایر مردم را نیز داشته باشند.

وی تاکید کرد:  تماشاگران عزیز بعد از بازی در حفظ اموال عمومی دقت کنند چرا که با مخلان نظم و امنیتی برابر قانون و مقررات برخورد خواهد شد.

هشتادوچهارمین دربی پایتخت عصر فردا یکشنبه بین تیمهای استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/