آمریکا سالانه ۳ میلیارد دلار به رژیم صهیونیستی کمک می کند

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا سالانه ۳ میلیارد دلار به اسرائیل کمک می‌کند، گفت: اسرائیل تنها مرکز نگه‌داری سلاح های هسته‌ای در خاورمیانه است . به گزارش لنگرنیوز ، مهرداد لاهوتی بعد از راهپیمایی روز قدس در جمع نمازگزاران جمعه این شهرستان، اظهار کرد: همه میدانیم که در چند دهه اخیر […]

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا سالانه ۳ میلیارد دلار به اسرائیل کمک می‌کند، گفت: اسرائیل تنها مرکز نگه‌داری سلاح های هسته‌ای در خاورمیانه است .

به گزارش لنگرنیوز ، مهرداد لاهوتی بعد از راهپیمایی روز قدس در جمع نمازگزاران جمعه این شهرستان، اظهار کرد: همه میدانیم که در چند دهه اخیر وضعیت کشورهای منطقه یکی از بحران های خاورمیانه بود و مهمترین آن موضوع فلسطین است که از سال ۱۹۴۸ توسط رژیم غاصب صهیونیستی اشغال شده است.

وی افزود: در طول این سالها فلسطین میلیون‌ها اسیر و شهید در راه مقاومت داده است ولی هنوز هم دست از استقامت برنداشتند و مقاومت می کنند تا دشمن را از خاک خود بیرون کنند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا سالانه ۳ میلیارد دلار به اسرائیل کمک می‌کند، گفت: اسرائیل تنها مرکز نگه‌داری سلاح های هسته‌ای در خاورمیانه است.

لاهوتی تصریح کرد: امام راحل جمعه آخر ماه رمضان را روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین نامیدند و امروز روز قدس به عنوان نماد استقامت و مقاومت در دنیا است و حضور مردم در راهپیمایی علاوه بر حمایت از فلسطین ، اعلام انزجار از استکبار جهانی و در راس آنها امریکا است.

لاهوتی گفت: آمریکا اسلام هراسی و ایران هراسی را در منطقه رواج داده است و برای این کار نیاز به ابزار برای انجام این توطئه داشت و تشکیل گروه‌های تکفیری و داعش، از جمله توطئه‌های آمریکا برای اسلام هراسی در جهان است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و اعضای ۵+۱ افزود : رهبر معظم انقلاب فرمودند که به تیم هسته‌ای اطمینان دارم و تمام ریز مذاکرات در اختیار رهبری قرار می گیرد و هر جایی که ایشان صلاح بدانند به اعضای تیم هسته ای ایران تذکر می دهند.

لاهوتی تصریح کرد: بزرگترین حسن این مذاکرات ، از بین رفتن اجماع بر علیه ایران بود و سعی داشتند با حق مسلم غنی سازی برای کشور ایران ، را نادیده بگیرند که موفق به این کار نشدند و در حال حاضر چانه زنی‌ها بر سر مقدار غنی سازی است.

وی اظهار کرد: طرف غربی قصد دارند کمتر از نیاز کشور را به ایران تحمیل کنند که کاری از پیش نمی برند و آمریکا راهی جز تمکین به خواسته های بر حق ایران ندارد.