شهروندان در زمان برف از تردد غیرضروری با خودرو خودداری کنند/کومله در آماده باش است
شهروندان در زمان برف از تردد غیرضروری با خودرو خودداری کنند/کومله در آماده باش است

شفیعی با اشاره به اعلام هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران، گفت: شهروندان در زمان برف از تردد غیرضروری، به‌ویژه با خودروها در سطح شهر خودداری کنند.

شهردار کومله در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به اعلام هواشناسی مبنی بر کاهش شدید دما و بارش برف و باران، اظهار کرد: برنامه‌های لازم در رابطه با مقابله با بحران تنظیم‌شده و نیروهای شهرداری در آماده‌باش کامل قرار دارند.

 

علی شفیعی با اشاره به بحران برف دو هفته گذشته، اظهار کرد: شهرداری این بار نیز با همه امکانات و بسیج نیروها، با آمادگی کامل‌تری نسبت به گذشته برای برف‌روبی به‌موقع و خدمات‌رسانی آماده‌باشیم.

 

وی افزود: جهت آمادگی کامل برای مقابله با بحران برف، یک دستگاه لودر، یک دستگاه خاور، یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه کمپرسی متعلق به شهرداری در آماده‌باش قرار گرفتند.

 

شهردار کومله عنوان کرد: دو دستگاه بیل مکانیکی و سه دستگاه تراکتور مجهز به تیغه برف‌روب نیز از بخش خصوصی تهیه شد که در شهرداری مستقر گردیده‌اند.

 

وی با تأکید بر همکاری بیشتر هیات امنای مساجد و محلات برای جلب مشارکت مردم در بازگشایی و پاک‌سازی کوچه‌ها و معابر از شهروندان خواست برای آسان کردن برف‌روبی، خودروهایشان را در حاشیه خیابان‌های اصلی پارک نکنند.

 

شفیعی بابیان اینکه شهروندان در زمان برف از تردد غیرضروری، به‌ویژه با خودروها در سطح شهر خودداری کنند.

 

شهردار کومله تصریح کرد: بازگشایی مسیرهای درمانگاه‌ها، ادارات، نانوایی‌ها، پمپ‌های گاز و بنزین واقع‌شده در محدوده منطقه در اولویت قرار دارد.