شهدا امنیت کشور را پایدار کردند
شهدا امنیت کشور را پایدار کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدرضا حق‌بین دیشب در یادواره شهدای انزلی در مصلای این شهرستان با تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: قهرمان واقعی شهدا و جانبازان و خانواده معظم شهد هستند. وی افزود: انزلی با حجم بالای شهدا و افتخارات بسیار و اهدای دو شهید مدافع حرم به جهان اسلام در کنار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار محمدرضا حق‌بین دیشب در یادواره شهدای انزلی در مصلای این شهرستان با تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: قهرمان واقعی شهدا و جانبازان و خانواده معظم شهد هستند.

وی افزود: انزلی با حجم بالای شهدا و افتخارات بسیار و اهدای دو شهید مدافع حرم به جهان اسلام در کنار افتخارات دوران انقلاب اسلامی ثبت شد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به اینکه باید بدانیم که فاصله ما با شهدا چقدر است، ادامه داد: باید بدانیم فاصله جوانانی که دوران دفاع مقدس را درک نکرده‌اند چقدر است و ما به دنبال آن هستیم که این انقلاب را به انقلاب امام زمان(عج) متصل کنیم.

وی با بیان اینکه شهدای ما در دوران دفاع مقدس افتخارات زیادی آوردند، تصریح کرد: شهدا امنیت کشور را پایدار و بنای انقلاب اسلامی را روی پایه‌های درست آن طراحی کردند.

حق‌بین گفت: شهدا راه درست زندگی کردن را به ما آموختند و باید آن را ادامه دهیم و جوانان امروز ما در دفاع از حریم ولایت و تبدیل امنیت امروز به امنیت پایدار، ولایتمداری را در سطح بالاتری نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس شهدا با فتوای جهاد امام(ره) به جبهه‌ها رفتند، بیان کرد: شهدا از خاک میهن دفاع کردند و مدافعان حرم نیز تنها با اشاره ولایت فقیه افتخار و امنیت پایدار را با ایمان به ارمغان آوردند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان خاطرنشان کرد: شهدا سنگ محکی به دست ما دادند که با آن می‌توانیم به هر چیزی بزنیم و تبدیل به طلا کنیم.

وی با تصریح بر اینکه انزلی از جمله شهرستان‌هایی بوده که بیشترین رزمنده‌ها را به برای دفاع از حریم ائمه اعزام کرده است، یادآور شد: انزلی تنها شهرستانی بود که پس از رشت دو شهید مدافع حرم داده و محل شهادت دو شهید بسیار به هم نزدیک بوده و در سمت چپ و راست یک روستا با فاصله یک کیلومتر واقع است.

حق‌بین متذکر شد: شهدا برای ما یک درس هستند و باید از راه شهدا تخطی نکنیم و مسیری که تاکنون آمدیم درست بوده تا انقلاب اسلامی به سر منزل مقصود برسد.

انتهای پیام/