شهروندان از پارک خودرو زیر درختان و چراغ های برق خودداری کنند
شهروندان از پارک خودرو زیر درختان و چراغ های برق خودداری کنند

شهردار لنگرود با تأکید به همکاری شهروندان با مدیریت بحران و کارکنان شهرداری، از شهروندان درخواست کرد تا در زمان بارش برف از تردد غیرضروری با خودرو در سطح شهر و پارک خودرو در گوشه خیابان، زیر درختان و تیر چراغ‌برق خودداری کنند.

شهردار لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به بارش برف در لنگرود، گفت: بارش برف و باران از صبح جمعه در لنگرود آغاز شد که به دلیل حجم کم برف شاهد سفیدپوش شدن شهر نبودیم ولی دیگر بخش‌های لنگرود از همان ساعات اولیه بارش برف سفیدپوش شدند.

 

رضا کحالی با اشاره به‌شدت بارش برف از عصر روز جمعه، اظهار کرد: برنامه‌های لازم در رابطه با مقابله با بحران تنظیم‌شده و نیروهای شهرداری از ۴۸ ساعت گذشته در آماده‌باش کامل قرار دارند.

 

وی افزود: جهت آمادگی کامل برای مقابله با بحران برف، دو‌دستگاه‌گریدر، سه دستگاه لودر، دو‌ دستگاه بیل مکانیکی و ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین در آماده‌باش قرار گرفتند.

 

شهردار لنگرود با تأکید به همکاری شهروندان با مدیریت بحران و کارکنان شهرداری، از شهروندان درخواست کرد تا در زمان بارش برف از تردد غیرضروری با خودرو در سطح شهر و پارک خودرو در گوشه خیابان، زیر درختان و تیر چراغ‌برق خودداری کنند.

 

کحالی خدمات‌رسانی به مردم در هر شرایطی را از وظایف شهرداری دانست و گفت: از اعضای شورای شهر لنگرود درخواست می‌کنم که همانند گذشته با شرکت در جلسات مدیریت بحران دوشادوش و همگام با کارکنان شهرداری تا خروج از بحران همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/