آمویی مدیر مخابرات منطقه گیلان شد
آمویی مدیر مخابرات منطقه گیلان شد

مشاور مدیرعامل و مدیربازرگانی شرکت مخابرات ایران در شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، مدیر منطقه گیلان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، پس از کش و قوس های فراوان شنیده ها حاکی از آن است سرانجام رسول آمویی، مشاور مدیرعامل و مدیربازرگانی شرکت مخابرات ایران در شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، مدیر منطقه گیلان شد.

این معارفه که در حاشیه جلسه تخصصی مخابرات گیلان برگزار شد باعث تعجب مدیران استانی گردید.

در ادامه جلسه تخصصی مخابرات گیلان علی کارگزار، معاون حقوقی، تنظیم مقررات و امور مجلس گفت: در این سفری که به استان گیلان داشتیم مهندس آمویی را به عنوان مدیر منطقه گیلان معرفی میکنیم و بعد از این سفر در فرصت مناسبی، تودیع و معارفه رسمی تری اتفاق خواهد افتاد.

وی افزود: مهندس آمویی، مدیر عاملی مخابرات استان کرمانشاه را در مقطعی که مخابرات ایران در حال گسترش بود را بر عهده داشت که در این سال ها اقدامات بسیاری چشمگیری داشتند.

وی به کارنامه درخشان آمویی در مخابرات خورستان اشاره کرد و گفت: ایشان در زمانی که مخابرات خوزستان هیچ زیرساختی نداشت توانست اقدامات بسیار ارزشمندی داشته باشند.

معاون حقوقی، تنظیم مقررات و امور مجلس در پایان گفت: مهندس آمویی پروژه ایرانسل را در شرکت مخابرات ایران به خوبی مدیریت کردند و برای ایشان در استان گیلان آرزوی موفقیت می کنیم.

در ادامه این جلسه آمویی مدیر جدید مخابرات گیلان طی سخنان کوتاهی گفت: امیدوارم با همکاری شما در جهت رشد و توسعه شرکت همواره کوشا باشیم، بنده اعتقاد ندارم که این فرد کجایی است یا کجایی نیست؟ همه باید در محیط کار در جهت توسعه تلاش کنیم که این بهترین شاخصه برای بنده می باشد.

وی در ادامه به عدم پذیرش مسئولیت استانی در چند سال گذشته اشاره کرد و گفت: خدا را شاکرم که امروز در این قسمت از کشور هستم و در گیلان خدمت خواهم کرد، امیدوارم از شما مطالب جدیدی یاد بگیرم.