«حمایت مشروط» اصلاح‌طلبان از روحانی به معنای انتقال دغدغه است
«حمایت مشروط» اصلاح‌طلبان از روحانی به معنای انتقال دغدغه است

دبیرکل حزب اراده ملت گفت: حمایت مشروط از روحانی به این معنا است که هر تشکل دغدغه‌های خودش را به کاندیدای مورد نظر منتقل کند تا وی این دغدغه‌ها را در اولویت‌ خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم درباره حضور حزب متبوعش در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، گفت: ما هنوز در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نیز عضویت داریم اما باید وحدت را بین هر دو شورا ایجاد کنیم و سازوکار ما به سمت وحدت است.

حکیمی پور درباره معرفی یک گزینه دیگر در کنار روحانی برای انتخابات سال آینده، اظهار داشت: در مجموعه جریان اصلاحات چنین بحتی مطرح نیست و خبرهایی که اخیراً یخش شده مستند نیستند.

دبیرکل حزب اراده ملت درباره طرح حمایت مشروط اصلاح‌طلبان از روحانی، گفت: مشروط به این معنا است که هر تشکل دغدغه‌های خودش را به کاندیدای مورد نظر منتقل کند تا وی این دغدغه‌ها را در اولویت‌های خود قرار دهد. حمایت مشروط در واقع یک نوع انتقال دغدغه از سمت تشکیلات است. ما به‌عنوان یک نهاد مدنی وظیفه خود می‌دانیم دغدغه خود را به مسئولان و فردی که نفر اول اجرایی کشور است منتقل کنیم

انتهای پیام/