شهدا تاثیرگذارترین عنصر هستی هستند/اربعین شهید مدافع حرم حسین پور شلمانی ۳۰ شهریور برگزار می شود
شهدا تاثیرگذارترین عنصر هستی هستند/اربعین شهید مدافع حرم حسین پور شلمانی ۳۰ شهریور برگزار می شود

فرمانده سپاه قدس گیلان از برگزاری مراسم اربعین شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور شلمانی در ۳۰ شهریور در گلزار شهدای شلمان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، سردار محمد عبدالله پور عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین شهادت شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور شلمانی که در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: الفاظ و کلماتی که در شان شهدای مدافع حرم باشد وجود ندارد چراکه غریبانه در آن سوری مرزها برای امنیت مردم ایران جان‌فشانی می‌کنند.

 

وی بابیان اینکه شهید مرتضی حسین پور شلمانی در گمنامی سابقه دیرینه‌ای دارد، گفت: شهید حسین پور از فرماندهان زبده و چشم و امید سپاه بود که امروز حجتی برای نسل جوان امروز شده است.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: لنگرود جزء شهرستان‌های فوق‌العاده در برگزاری یادواره‌های شهدا است که دلیل این موفقیت هماهنگی خوب بین مردم و مسئولین است.

 

عبدالله پور بابیان اینکه هرکسی در مسیر خدا باشد خدا به آن عزت می‌دهد، تصریح کرد: شهید حسین پور تحفه‌ای برای گیلان بود که به هر دلیلی موفق به شناخت شخصیت ای شهید عزیز نشدیم ولی امروز وظیفه ما سنگین‌تر از گذشته است و باید هدف و آرمان این شهید به نسل جوان منتقل شود.

 

وی بابیان اینکه مراسم اربعین شهید حسین پور شلمانی ۳۰ شهریور در گلزار شهدا شلمان برگزار می‌شود، بیان کرد: مخالف دولتی شدن مراسم‌های شهدا هستیم ولی دستگاه‌های دولتی باید در برگزاری باشکوه مراسم اربعین شهید کمک کنند و هرکسی هر چه در توان دارد در میدان عمل قرار دهد.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار کرد: عربستان با پول در دنیا و سازمان ملل تأثیر می‌گذارد و امریکا با سلاح‌های پیشرفته و علم و فناوری به دنبال استعمار و تأثیر برجهان است ولی شهدای عزیز تاثیرگذارترین عنصر هستی هستند که در دنیا به آن می‌نازیم.

انتهای پیام/