خبر: 77325 / تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۲۲:۳۳
/منبع: کاسپین
شهردار لنگرود خبر داد:

اختصاص ۶۰ میلیون دلار برای احداث تصفیه خانه آب لنگرود

شهردار لنگرود با اشاره به حضور هیأت چینی برای سرمایه گذاری در بحث تصفیه خانه فاصلاب در لنگرود گفت:  ۶۰ میلیون دلار برای احداث تصفیه خانه آب لنگرود در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، شهردار و اعضای شورای اسلامی لنگرود شب دوشنبه در جمع مردم انسرمحله لنگرود حضور یافتند.

 

رضا کحالی در این دیدار با بیان اینکه امروز لنگرود تبدیل به یک کارگاه سازندگی شده است گفت: امسال ۳۵ هزار مترمربع در لنگرود عملیات آسفالت انجام و ۸۵۰ تن قیر برای آسفالت لنگرود اختصاص یافته است.

 

وی افزود: تمام تلاش شهرداری و شورای اسلامی این است که لنگرود نگینی درخشان و در شان مردم با چشم انداز زیبا و توریستی تبدیل شود.

 

شهردار لنگرود از حضور هیأت چینی برای سرمایه گذاری در بحث تصفیه خانه فاصلاب در لنگرود توسط بانک سرمایه‌گذاری زیربنایی آسیا (AIIB) خبر داد و گفت: این پروژه مهم و تاثیرگذار با بالغ بر ۶۰ میلیون دلار در شهرستان لنگرود اجرا خواهد شد و اقدام وشاهد دگرگونی عظیمی در شهر خواهیم بود.

 

کحالی با اشاره به حمایت های نماینده مجلس و فرماندارلنگرود گفت: ۴۰ میلیارد تومان بودجه شهرداری در سال ۹۵ میباشد که از این رقم ۶۰ در صد جاری و ۴۰ درصد دیگر عمرانی میباشد.

 

به گزارش لنگرخبر، قرار است بانک سرمایه گذاری زیربنایی آسیا برای اجرای شبکه های جمع‌آوری، انتقال و احداث تصفیه خانه های فاضلاب در ۵ شهر گیلان تسهیلات ۲۴۶ میلیون دلاری اعطا  کند.

 

انتهای خبر/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر بیمه روستا - 12 اسفند تا یک ماه نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir