برگزاری جشنواره نوروزی در ساحل چمخاله/حقوق و مزایا کارکنان به‌موقع پرداخت شد

شهردار چاف و چمخاله در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری جشنواره نوروزی در ایام نوروز در ساحل چمخاله خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، رضا همام ذاکری عصر دیروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره عملکرد یک‌ساله شهردار چاف و چمخاله، گفت: عشق و علاقه موجب می‌شود که خبرنگار سختی‌های این کار را تحمل کند و رسالت خبری و آگاه‌سازی مردم نسبت به محیط پیرامون را به نحو احسن انجام دهد.

 

شهردار چاف و چمخاله سال جاری را سالی با مشت‌های فراوان مالی عنوان کرد و افزود: مشکلات مالی در چند سال اخیر گریبان گیر همه شهرداری‌ها بود ولی شهرداری چاف و چمخاله برای برون‌رفت از این معضل با ایجاد گروه مدیریت مشورتی توانست مشکلات مالی را کنترل و با ایجاد درامد، حقوق و مزایا کارکنان، غریق نجات‌ها، پلیس همیار را به‌موقع پرداخت کند.

 

وی بابیان اینکه بلوار کاسپین موجب اتصال چاف و چمخاله می‌شود، خاطرنشان کرد: ارتباط جاده چاف به چمخاله از مهم‌ترین اهداف این شهرداری است که هم‌اکنون کار جدول‌گذاری، تعریض جاده و نصب روشنایی از طرف چاف به سمت چمخاله در حال انجام است.

 

همام ذاکری تصریح کرد: در دو سال گذشته چهار میلیارد تومان برای بلوار کاسپین جهت نصب روشنایی، آسفالت و جدول‌گذاری هزینه شده که برای اتمام آن حدود دو میلیارد تومان دیگر احتیاج است.

 

شهردار چاف و چمخاله از برگزاری جشنواره نوروزی در ایام نوروز در ساحل چمخاله خبر داد و عنوان کرد: ۵۰ غرفه صنایع‌دستی و گردشگری برای ۱۳ روز نوروز به‌صورت شبانه‌روزی در نظر گرفته‌شده که برگزاری جشن، تئاتر، مسابقه به همراه جوایز ارزنده در هر شب نوروز از دیگر برنامه‌های جشنواره نورزی چاف و چمخاله است.

 

وی جایزه ویژه جشنواره نوروزی را یک دستگاه خودرو اعلام کرد و گفت: به‌منظور معرفی بیشتر چاف و چمخاله برای مسافران، تابلوهایی در نظر گرفته‌شده تا با همکاری شهرداری لنگرود در میدان شهید املاکی و روبروی آستان آقا سید محمد نصب گردد.

 

همام ذاکری بابیان اینکه از بودجه ۵ میلیارد تومانی شهرداری چاف و چمخاله در سال جاری حدود ۹۰ درصد آن محقق شده است، تصریح کرد: ۵۰ درصد این بودجه عمرانی و ۵۰ درصد دیگر آن جاری است که با توجه به قابلیت‌های این شهر، برای سال آینده پیشنهاد بودجه بالاتری داده می‌شود.

 

شهردار چاف و چمخاله بابیان اینکه ۸۵ تا ۹۰ درصد بودجه شهرداری (۵ میلیارد تومان) قطعی شده است، اظهار کرد: ۵۰ درصد این بودجه عمرانی و ۵۰ درصد دیگر آن جاری است که برای سال آینده با توجه به قابلیت‌های شهر چاف و چمخاله پیشنهاد بودجه بالاتری داده شد.

 

وی خاطرنشان کرد: طرح جامع شهری پس از دو سال تلاش مداوم به سرانجام رسیده که منتظر ابلاغ از استانداری هستیم.

 

همام ذاکری در خصوص طرح سالم‌سازی چاف و چمخاله و اعلام طرح نمونه کشوری از سوی وزارت کشور، افزود: این کار با تلاش شبانه‌روزی افراد مستقر در طرح و تدبیرهای خوب شخص فرماندار محقق شد.