خیانتی که در اقتصاد گیلان شد نتیجه عدم استفاده از ظرفیت مردم بود / جبهه مردمی انقلاب به دنبال استفاده از ظرفیت مردم در حل مشکلات است

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه مردم در حل مشکلات مورد استفاده قرار نمی گیرند گفت: خیانتی که در اقتصاد استان گیلان شد به دلیل عدم استفاده از ظرفیت مردم است که به هیچ وجه قابل بخشش نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، نظرعلی علیزاده عصر امروز در نشست گفتمان انقلاب جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در رشت با اشاره به بند الف وصیت نامه ی امام (ره) اظهار داشت: وصیت نامه امام نکاتی دارد که شرایط امروز را به ما گوشزد می کند و رمز بقا و پیروزی انقلاب اسلامی را یکی می داند.

وی با بیان اینکه انگیزه الهی و اجتماع ملت با وحدت کلمه دو رکن اصلی انقلاب است خاطر نشان کرد: برای قطع کردن دست استثمار از کشور یاید این دو رکن را پاس داشت، نتیجه ی فراموشی این انگیزه ایجاد اختلاف و تفرقه است.

علیزاده با بیان اینکه وصیت نامه ی امام خط سیر حرکت ما را روشن می کند گفت: هرجا از آرمان های انقلاب فاصله گرفتیم نتیجه اش همین شد که امروز میبینیم.

وی با بیان اینکه باید در مقابل ما دشمن تمام انرژی را پای کار آورد یادآور شد: همانطور که رهبر انقلاب فرمود دشمن در تمام عرصه ها در مقابل ما قرار گرفته و یک جبهه تشکیل داده است ما هم باید یک جبهه تشکیل دهیم و مقابل دشمن بایستیم.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گیلان ضرورت تشکیل جبهه ی انقلاب را برگرفته از تأکیدات رهبر انقلاب در سال ۸۰ دانست و افزود: پس از عبور از بسیاری از صحنه ها و حوادث گوناگون از سال ۸۰ تاکنون به این نتیجه رسیدیم که این جبهه باید مردمی باشد.

وی منشا کلمه ی جبهه را از دو جا وام گرفته دانست و گفت: نام جبهه برگرفته از تاکید رهبر انقلاب بود و اینکه دفاع مقدس ما تبدیل به جبهه ای شد که همه با هر زبان، دین و قومیتی در آنجا بودند و رنگ و بوی حزب نداشت بلکه همه رنگ و بویی الهی داشت.

علیزاده مردمی بودن جبهه ی انقلاب را تشریح کرد و اظهار داشت: هرجا مردم کنار گذاشته شدند دچار مشکل شدیم، فتنه ۸۸ قریب به ۸ ماه طول کشید تا اینکه مردم در ۸دی و ۹۹دی به میدان آمدند و بساط فتنه را برچیدند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه مردم در مشکلات مورد استفاده قرار نمی گیرند گفت: خیانتی که در اقتصاد استان گیلان شد به دلیل عدم استفاده از ظرفیت مردم است که به هیچ وجه قابل بخشش نیست.

وی با بیان اینکه مردم باید با یک ساز و کاری وارد این جبهه شوند گفت: نگاه جبهه، همان نگاه رهبر انقلاب اسلامی است، امام گفتمان قانون اساسی را گونه ای دیگر نگریستند، همه ی نیروهای انقلاب باید پای کار بیایند، باید یک جبهه ی مردمی شکل بگیرد و همه مردم پای کار انقلاب بیایند.

علیزاده هدف جبهه را پیگیری مطالبات رهبری دانست و افزود: هدف ما ساخت دولتی اسلامی و انقلابی است، شرکت در این جبهه مخیر نیست چرا که خطر بیخ گوش ماست.

وی با بیان اینکه جهت گیری مثبتی در این زمینه در حال شکل گیری است گفت: ما شش کانون برای جوانان تعریف کرده ایم، جوانان نیز باید پای کار انقلاب بیایند، پیش بینی میشود مباحث ساختاری ما تا پایان اسفند به اتمام برسد و پس از تعطیلات همایش های خود را شروع کنیم.

انتهای پیام/