خبر: 77468 / تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۳۱:۵۹

کشف ۱۱ هزار عدد مواد محترقه در لنگرود/توزیع‌کنندگان مواد محترقه به پلیس معرفی شوند

فرمانده انتظامی لنگرود از کشف  ۱۱هزار و ۴۴۳ عدد مواد محترقه در این شهرستان خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر گفت: در پی کسب خبر دپوی مواد محترقه از سوی شهروندان لنگرود، بررسی این موضوع به‌طور ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

 

سرهنگ حسین نیک فرد افزود:  مأموران انتظامی بعد از انجام تحقیقات، محل دپو مواد محترقه را شناسایی کردند که ۱۱ هزار و ۴۴۳ عدد مواد محترقه کشف و ضبط شد.

 

وی تصریح کرد: در جریان این مأموریت ۶ نفر دستگیر شدند که جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود با اشاره به اینکه پلیس مجری قانون است و در قانون مجازات اسلامی نیز برای افراد مخل نظم و امنیت مجازات در نظر گرفته‌شده است، تأکید کرد: پلیس هرگز شادی و تخلیه هیجان را در نسل جوان جامعه نکوهش نمی‌کند اما زمانی که پای آزار رساندن به دیگران، تخریب اموال عمومی و برهم زدن نظم و امنیت به میان می‌آید، مسئله فرق می‌کند و انتظار آحاد مردم نیز از پلیس چیزی جز برخورد قاطعانه با قانون‌شکنان نیست.

 

سرهنگ نیک فرد با اشاره به نزدیک شدن به ایام چهارشنبه آخر سال خاطرنشان کرد: برخی افراد سود جود درزمینهٔ تهیه و توزیع مواد محترقه فعالیت خود را گسترش می‌دهند، در این خصوص از کلیه والدین خواست، ازآنجاکه بیشترین آسیب مواد آتش‌زا متوجه جوانان و نوجوانان است، در صورت مشاهده فعالیت توزیع‌کنندگان مواد محترقه، مراتب را جهت برخورد با این افراد ناهنجار به پلیس اطلاع دهند.

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir