خبر: 77570 / تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۰۵:۱۶
نماینده مردم رشت در مجلس:

دولت تلاش جدی در حل مشکلات به خرج نمی دهد/ حمایت از جبهه مردمی انقلاب وظیفه همه دلسوزان

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه همه نیروهای انقلابی و دلسوز حمایت از این جبهه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، به نقل از «دیارباران»،جبار کوچکی نژاد شامگاه شنبه در جمع کمیته ایثارگران جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان ضمن تسلیت ایام وفات حضرت ام البنین (س)، اظهارکرد: جبهه مردمی نیروهای انقلابی در حال تشکل سازی و کار عظیم، گسترده و قابل تقدیری است.

وی با بیان اینکه کشور در شرایط ضعف اقتصادی بسر می برد، گفت: علت فشار استکبار به ملت ایران همین نقاط ضعف اقتصادی است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید این نقطه ضعف هر چه سریع تر برطرف شود، تصریح کرد: دولتمردان فعلی کشورمان تلاشی جدی برای رفع گره ها و حل مشکلات به خرج نمی دهند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه وضعیت اقتصادی کشور در حالت بحرانی است، تصریح کرد: باید همگان کمک کنند تا این جبهه موفق شود و در این بین تنها راه برون رفت از این معضل وحدت و همدلی توسط نیروهای دلسوز انقلاب است که باید صورت بگیرد.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی مردم، گفت: این روز ها وضعیت اقتصادی همراه با مشکل بیکاری مردم در حالت اسفناکی است که این امر باعث سختی گذران زندگی و تحت فشار بودن مردم شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وظیفه همه نیروهای انقلابی و دلسوز حمایت از این جبهه است، افزود: جبهه ضد انقلاب در صورت تضعیف نیروهای انقلابی به تمامیت نظام آسیب خواهد زد.

انتهای پیام/

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir