اشرافی گری و تجمل‌گرایی برخی مسئولین با معیارهای انقلاب و امام سازگار نیست
اشرافی گری و تجمل‌گرایی برخی مسئولین با معیارهای انقلاب و امام سازگار نیست

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان لنگرود دیشب در جلسه هم‌اندیشی جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان لنگرود که در مسجد صاحب‌الزمان (عج) چاف برگزار شد، گفت: اشرافی گری و تجمل‌گرایی برخی مسئولین با معیارهای انقلاب و امام سازگار نیست و افرادی باید در رأس کار دولت بیایند که خدمت را برای مردم سرلوحه خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، یوسف پورخرسندی دیشب در جلسه هم‌اندیشی جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان لنگرود که در مسجد صاحب‌الزمان (عج) چاف برگزار شد، کار تشکیلاتی را لازمه هر کاری دانست و گفت: اگر در انتخابات تشکیلاتی و باهدف کار نکنیم همان بالایی سرمان می‌آید که درگذشته اتفاق افتاد.

 

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان لنگرود اظهار کرد: در انتخابات گذشته، منتظر نشست‌ها و نتیجه‌گیری گروه‌های سیاسی در تهران بودیم که یک کاندیدا را انتخاب کنند ولی در این دوره جبهه مردمی انتخاب در نظر دارد تا کاندیدا موردنظر از سوی طیف‌های مختلف مردم در سراسر کشور انتخاب و اجماع بر روی یک کاندیدا واحد و انقلابی صورت گیرد.

 

وی افزود: رأی افرادی که به احزاب رأی می‌دهند مشخص است ولی تعداد زیادی از مردم تا زمان انتخابات نمی‌دانند باید به چه کسی رأی دهند که در انتخابات آتی مردم از طریق جبهه مردمی نیروهای انقلاب با معیارهایی که با هماهنگی نمایندگان مردم در شهرستان‌ها می‌شود بر روی یک کاندیدا واحد اجماع می‌شود.

 

پورخرسندی عنوان کرد: پدران و مادران کشور تمام سرمایه‌های خود که فرزندانشان بودند را برای پایداری انقلاب و پشتیبانی از ولایت‌فقیه تقدیم انقلاب کردند و در تمام فراز و نشیب‌های انقلاب گوش‌به‌فرمان اما خامنه‌ای بودند.

 

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان لنگرود با اشاره به‌فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد، گفت: امام خامنه‌ای در اوج مذاکرات هسته‌ای فرمودند من دیپلمات نیستم، من انقلابی‌ام، که این تأکید رهبری ادامه همان مسیر و روش بنیان‌گذار انقلاب اسلامی است و لازم است مسئولانی را برای منصب‌ها انتخاب کنیم که با معیارهای انقلاب و امام راحل همخوانی داشته باشد.

 

وی بابیان اینکه اشرافی گری و تجمل‌گرایی برخی مسئولین با معیارهای انقلاب و امام سازگار نیست، تأکید کرد: افرادی باید در رأس کار دولت بیایند که خدمت را برای مردم سرلوحه خود قرار دهد نه اینکه مسئولیت را برای رسید به تجمل‌گرایی خود استفاده کند.