گلباغی، مهدی پور، حسن پور و شاد هم برای شورای شهر لنگرود آمدند
گلباغی، مهدی پور، حسن پور و شاد هم برای شورای شهر لنگرود آمدند

برخی از چهره های مطرح در واپسین ساعات ثبت نام و با حضور در فرمانداری شهرستان لنگرود برای ورود به رقابت های انتخاباتی نام نویسی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح روز دوشنبه در فرمانداری ها و بخشداری های  گیلان آغاز شد و بر اساس آخرین اخبار قریب به ۲۲هزار نفر در گیلان تنها در دو روز نخست نام نویسی حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با مراجعه به فرمانداری و بخشداری‌های گیلان ثبت‌نام کردند.

برخی از چهره های مطرح در واپسین ساعات ثبت نام و با حضور در فرمانداری شهرستان لنگرود برای ورود به رقابت های انتخاباتی نام نویسی کردند که گذرا مرور خواهیم کرد.

 
افشین گلباغی:
عضو سابق شورای شهر
شهردار سابق لنگرود

منوچهر مهدی پور
عضوشورای اسلامی شهردر دوره های سوم وچهارم شهر لنگرود/رییس انجمن صنفی مسافربری شهرستانهای لنگرود و املش /رییس هییت بسکتبال شهرستان لنگرود /مدیر عامل شرکت مسافربری تعاونی ۱۱ لنگرود /رییس هییت مدیره شرکتهای مسافربری سیروسفر و رویال سفر وتعاونی ۱۶وسپهراسیا لنگرود/عضو انجمن حمایت از خانوادههای زندانیان شهرستان لنگرود/ با شعار تعهد ـ تخصص ـ تجربه همراه با صداقت وپشتکاربرای شهرم لنگرود
 
ابراهیم حسن پور:
مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری لنگرود
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری لنگرود
 
ناصر احمدی شاد:
عضو فعلی شورای شهر لنگرود