کاندیداها باید در جلسات انتخاباتی اعتماد عمومی را همانند امید در کشور تقویت کنند
کاندیداها باید در جلسات انتخاباتی اعتماد عمومی را همانند امید در کشور تقویت کنند

فرماندار لنگرود در جلسه توجیهی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی که ۱۶ فروردین در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، گفت:کاندیداها باید در جلسات انتخاباتی اعتماد عمومی را همانند امید در کشور تقویت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، فرماندار لنگرود در جلسه توجیهی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی که ۱۶ فروردین در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، گفت: اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات و جایگاه شورا از مهم‌ترین اهداف این جلسه توجیهی است تا انتخاباتی پرشور، با مشارکت بالا و رضایتمندی مردم برگزار شود.

 

وی بابیان اینکه شورا در قانون اساسی از جایگاه مهمی برخوردار است، تصریح کرد: برابر اصل هفتم قانون اساسی، شوراها از ارکان اساسی تصمیم‌گیری و اداره امور کشور هستند.

 

سیدرضا جوادپور با تأکید بر اینکه هیچ کاندیدایی خوب یا بد و یا اینکه به ما نزدیک یا دور نیست، اظهار کرد: مجریان و ناظران انتخابات هرگونه تبلیغات در قالب خوب و یا بد کاندیدایی را اصلاً نمی‌پذیرند.

 

فرماندار لنگرود، اجرای کامل فرمایشات مقام معظم رهبری را از مهم‌ترین تقاضای خود از کاندیداها عنوان و خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات سالم، با امنیت و مشارکت حداکثری مهم‌ترین خواسته رهبری است که باید همه باهم کمک کنیم تا سخنان مقام معظم رهبری هم در عرصه سیاسی (انتخابات) و هم اقتصادی (تولید و اشتغال) به کرسی نشانده شود.

 

وی از نام‌نویسی ۹۳۵ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان لنگرود و رشد ۱۲ درصدی تعداد ثبت‌نام کنندگان نسبت به دوره قبل خبر داد و اذعان کرد: این تعداد از نام‌نویسی داوطلبان نشان‌دهنده مشارکت بالای مردم در انتخابات است که کاندیداها باید در جلسات انتخاباتی اعتماد عمومی را همانند امید در کشور تقویت کنند.

 

جوادپور بابیان اینکه نظم و اخلاق در برخورد با هواداران کاندیداهای دیگر رعایت شود، تصریح کرد: همکاری و تعامل با هیئت اجرایی  و نظارتی در سطح شهرستان و بخش‌های تابعه و پذیرفتن نتیجه انتخابات از دیگر مسائلی است که باید رعایت شود تا انتخاباتی سالم، قانونی، توأم با آرامش و امنیت با مشارکت حداکثری برگزار شود.

 

فرماندار لنگرود بابیان اینکه امانت‌داری، حق‌الناس بودن آرای مردم و مر قانون نیز حتماً رعایت می‌شود، عنوان کرد: مسئولین ستادها هم باید در زمان معین به فرمانداری و بخشداری‌ها معرفی شوند.

 

پایان پیام/