مستند شهید مدافع حرم محمدرضا یعقوبی تولید شد
مستند شهید مدافع حرم محمدرضا یعقوبی تولید شد

فیلم مستند بی نشان به کارگردانی علیرضا جوقه دوست و تهیه کنندگی مهدی احتشامی در ۳۵ دقیقه جهت پخش از سیمای ملی ایران تولید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، نویسنده و کارگردان فیلم مستند «بی‌نشان» در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به تولید فیلم مستند «بی‌نشان» در راستای راویتگری زندگی شهید جاویدالاثر مدافع حرم محمدرضا یعقوبی در گیلان اظهار کرد: فیلم مستند مذکور در زمان ۳۵ دقیقه برای پخش از سیمای ملی ایران تولید شده است.

 

علیرضا جوقه‌دوست به عوامل اصلی تولید فیلم مستند «بی‌نشان» اشاره کرد و افزود: مهدی احتشامی تهیه‌کننده فیلم مستند مذکور است، شهرام پرندآور به عنوان مدیر تصویربرداری، شاهرخ ندایی دستیار تصویربردار و پارسا بشردوست به عنوان صدابردار همکاری می‌کنند و سعید یعقوبی مسؤولیت مدیر تولید فیلم «بی‌نشان» را به عهده دارد.

وی با بیان اینکه هادی ساعی، محمد شاهین و علیرضا داستان گروه تدارکات فیلم مستند «بی‌نشان» را به عهده دارند، تصریح کرد: عباس محمدی مسؤولیت حمل و نقل تولید فیلم مستند مذکور را به عهده دارد.

نویسنده و کارگردان فیلم مستند «بی‌نشان» از حضور سردار محمدعلی حق‌بین فرمانده لشکر عملیاتی قدس گیلان در این فیلم خبر داد و بیان کرد:  سید رضا جوادپور فرماندار لنگرود، رضا فخاری معاون فرهنگی ستاد کنگره سرداران، امیران و ۸ هزار شهید گیلان، مهدی بشارتی، رضا پورحاجی و خانواده شهید محمدرضا یعقوبی برای تولید فیلم مذکور همکاری و مشارکت کردند.

انتهای پیام/