حلقه اصلی کرسنت مسئولان کنونی وزارت نفت هستند
حلقه اصلی کرسنت مسئولان کنونی وزارت نفت هستند

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: حلقه اصلی کرسنت کسانی هستند که اکنون مسئول وزارت نفت هستند و در قوه قضائیه پرونده و برخی حکم انفصال از خدمت دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، در صفحه تلگرامی خود نوشت راجع به کرسنت تا سال ۸۷ ما اطلاعات دقیقی نداشتیم تا اینکه این اسناد در دفتر عباس یزدان پناه  رفیق مهدی هاشمی از سوی پلیس ضد فساد انگلیس پیدا شد و این اسناد به دادگاه نروژ رفت و با درخواست سازمان بازرسی زمان آقای پورمحمدی به ایران آمد اما در بازرسی کل کشور بایگانی شد؛ ایشان الان وزیر دولت آقای روحانی است که علاقه دارد اطلاعات را محرمانه کند؛ کل اسناد بعد از دوره ایشان به دست ما رسید.

اتفاقات تلخی در قرارداد کرسنت افتاده است. آن‌قدر ملت ایران ضرر کرده که حد و حساب ندارد، چهارگروه دلال است، یک دلال ما به ازای هر ۵۰ سنت ۸ سنت را می‌گیرد، یعنی سهم ۷۰ میلیون نفر جمعیت ایران ۵۰ سنت بود و فقط یک نفر ۸ سنت.

با ۵۴ میلیارد دلار (بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد تومان) عدم النفع قرارداد کرسنت، می توان کل مدارس کشور را تخریب کرد و از نو ساخت، جوری که ۱۳٫۵ میلیون دانش‌ آموز ما در معرض زلزله و آتش سوزی و سرما و گرما نباشند.

 حلقه اصلی کرسنت کسانی هستند که در حال حاضر مسئول وزرات نفت هستند و الان در قوه قضائیه پرونده دارند، برخی حکم انفصال از خدمت از دستگاه قضایی دارند اما الان در این وزارتخانه مدیر هستند؛ لایه‌های پنهان‌تری هم هست که آقای زنگنه می‌داند.

شب روزی که بنا شد رأی گیری برای وزرای دولت فعلی شود ما تا ساعت ۲ نیمه شب با آقای دهقان روی پرونده‌های وزراء کار کردیم، صبح ساعت ۴ هم در اتوبان شهید صیادشیرازی آقای نادران را سوار کردیم و به مجلس آمدیم. هنوز اذان نگفته بودند، یک برگه کاغذ برداشتیم و اسامی را نوشتیم و در جایی که برگه می‌زنند آن را چسباندیم و تا صبح کشیک دادیم که کسی برگه را جدا نکند.

ساعت ۷ شد از هیئت رییسه آمدند، اطلاعات برگه را وارد برگه اصلی کردند، نماینده‌ها هم امضاء کرده بودند، بنده نفر اول مخالف آقای زنگنه نوشته بودم و داشتم آماده نطق می‌شدم که آقای نادران آمد خندید و گفت آقای لاریجانی قرعه کشی کرد و اسم ما را حذف کرد، در حالی که چنین چیزی در آیین نامه نیست، اما انجام داد. به خاطر همین من رفتم از یکی از نماینده‌ها ۷ دقیقه وقت گرفتم و صحبت کردم.

انتهای پیام/