۱۲ هزار دانش‌آموز رأی اولی استان گیلان در انتخابات شرکت می‌کنند

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در همایش رای اولی ها که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد از حضور ۱۲ هزار رآی اولی در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، مدیرکل آموزش‌وپرورش گیلان در همایش رأی اولی‌ها که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، گفت: شهرستان لنگرود جزء شهرستان‌های شاخص استان است و به‌محض اعلام نتیجه کنکور، منتظر درخشش لنگرودی‌ها هستیم و امیدواریم فرصت علمی شهرستان برای سال‌های بعد هم استمرار داشته باشد.

 

مهدی حاجتی انتخابات را مظهر تجلی اراده ملت و مردم در کشور دانست و اظهار کرد: انتخابات به معنای تصمیم‌گیری و اداره کشور است و حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی قدرت و صلابت کشور را به رخ جهانیان می‌کشاند.

 

وی بابیان اینکه جوانان و دانش آموزان در طول ۳۷ سال انقلاب نشان دادند که در همه صحنه‌ها حضور پررنگ و مؤثری دارند، تصریح کرد: هیچ‌کس در کشور حق ندارد جوانان ما را نسبت به آینده خود مأیوس کند و مشارکت حداکثری در انتخابات اراده ملت ایران را تعیین می‌کند.

 

مدیرکل آموزش‌وپرورش گیلان ادامه داد: میزان رأی ملت است و این حق ملت است که در مواقع حساس مشارکت گسترده و فعال داشته باشد.

 

حاجتی از حضور ۱۲ هزار رأی اولی در سطح استان خبر داد و افزود: انقلاب توسط همین جوانان شکل گرفت و امروز نیز رأی اولی‌ها با انتخاب آگاهانه بهترین تصمیم را در انتخابات می‌گیرند.

انتهای پیام/