خبر: 78862 / تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۰:۳۷

کلاهبردار میلیاردی در شهرستان لنگرود دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود از شناسایی و دستگیری یک کلاهبرداری حرفه ای با بیش از ۳۱ میلیارد ریال کلاهبرداری طی یک عملیات پلیسی توسط مأموران این فرماندهی در شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، فرمانده نیروی انتظامی لنگرود از شناسایی و دستگیری یک کلاهبرداری حرفه ای با بیش از ۳۱ میلیارد ریال کلاهبرداری طی یک عملیات پلیسی و اطلاعاتی توسط مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی در شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ حسین نیک فرداظهار کرد: در پی دریافت شکایات واصله مبنی بر فعالیت یک کلاهبردار حرفه ای در سطح شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی پس از اطمینان از صحت موضوع، متهم را شناسایی کردند، گفت: متهم ۳۲ ساله در یک عملیات پلیسی و اطلاعاتی در منزلش دستگیر شد.

 

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود با اشاره به اینکه این متهم ۳۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از شرکای خود کلاهبرداری کرده بود، گفت: در این پرونده شش شاکی خصوصی علیه متهم اقامه دعوی کرده بودند.

 

سرهنگ نیک فرد خرید زمین، خودرو و صدور چک بلامحل را از روش های کلاهبرداری این متهم عنوان و تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

 

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود اضافه کرد : این متهم اهل و ساکن این شهرستان است و کلاهبرداری های خود را در استان های گیلان و تهران انجام می داد.

کلیدواژه


نظرات | ۰ نظر

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir