عده ای برای رأی آوردن دنبال رابطه با دشمنان هستند/ بعضی ها نمی خواهند ما از وابستگی به کشورهای بیگانه خارج شویم
عده ای برای رأی آوردن دنبال رابطه با دشمنان هستند/ بعضی ها نمی خواهند ما از وابستگی به کشورهای بیگانه خارج شویم

فرمانده تیپ تکاور میرزا کوچک خان گیلان گفت: عده ای در اول انقلاب تب بالایی داشتند. بعد که موقعیت مسئولیتی آنها در گرو ارتباط با بیگانه بود، تبشان فروکش کرده و برای رای آوردن دنبال رابطه با دشمنان هستند تا بتوانند به قول خودشان مشکلات را رفع کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر به نقل از درسیاهکل، سردار حسین مصطفی پور در یادواره شهدای والامقام منطقه سیدوارستان سیاهکل اظهار داشت: عده ای در اول انقلاب تب بالایی داشتند. بعد که موقعیت مسئولیتی آنها در گرو ارتباط با بیگانه بود، تبشان فروکش کرده و برای رای آوردن دنبال رابطه با دشمنان هستند تا بتوانند به قول خودشان مشکلات را رفع کنند.

 

وی با بیان اینکه بعضی ها انگار نمی خواهند ما از وابستگی به کشورهای بیگانه خارج شویم، گفت: این موضوع را نمی توانم باور کنم که جوانان ایران نمی توانند خودرویی بسازند که از هر نظر شیک و پیشرفته باشد. مگر اینجا همان کشوری نیست که بهترین موشک های فوق پیشرفته نظامی که روی ماشین و … نصب می شود را می سازد؟ پس چطور نمی توان یک خودروی پیشرفته بسازد؟ پس عده ای می خواهند همچنان به دشمنان باج بدهند.

 

فرمانده تیپ تکاور میرزا کوچک خان گیلان خاطرنشان کرد: تیپ میرزاکوچک که همسایه شماست، آمادگی مقابله با هر نوع اتفاق را دارد و در خدمت مردم سیاهکل است.
وی با بیان اینکه شهدا از قید و بند دنیا و زیبایی های آن گذشتند و امنیت را به ما هدیه کردند، تصریح کرد: اگر من امروز صحبت می کنم امانتدار شهدا هستم. بنده ماه ها در سوریه بوده ام. اگر مردم واقعا می خواهند بدانند آرامش یعنی چه؟ به کشور های مجاور سفر کنند.

 

وی ابراز کرد: تمامی انبیا از جانب خداوند وظیفه داشتند که بشریت را از گمراهی نجات دهند. در ادامه آن وظیفه بر دوشه ائمه اطهار نهاده شد و شهدا هم در همان مسیر گام برداشتند و موفق هم شدند.
این فرمانده مدافع حرم گفت: سیاهکل ۲۲۰ شهید را فدای اسلام کرد که از هر نظر بهترین بودند. آنها پیرو راستین ائمه بودند؛ چون هیچگاه خستگی در آنها مشاهده نمی شد و ماهم باید از آنان الگو بگیریم.
وی بیان کرد: شهدا همگام با ولایت حرکت کردند و به مقصودشان رسیدند. دنبال این نبودند که ببینند فلان کشور چه می گوید و چه تصمیمی دارد، آنها چشمشان به دهان ولی امرشان بود.

 

وی خاطر نشان کرد: بنا به سفارش رهبر انقلاب باید این مجالس یادواره شهدا با شکوه برقرار بشود چون دشمن از این محافل وحشت دارد.