تدابیر رهبر انقلاب سایه جنگ را از کشور دور کرد نه برجام/اظهارات برخی‌ها‌ غیرعقلانی است
تدابیر رهبر انقلاب سایه جنگ را از کشور دور کرد نه برجام/اظهارات برخی‌ها‌ غیرعقلانی است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه برخی می‌خواهند از برجام استفاده‌های دیگری کنند به همین سبب کارکردهایی را برای آن تعریف می‌کنند، گفت: تدابیر رهبری معظم انقلاب سایه جنگ را از کشور دور کرده است نه برجام.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، سردار غلامعلی ابوحمزه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان در پاسخ به این سخن که برخی معتقدند برجام سایه جنگ را از کشور دور کرد، اظهار داشت: این سخن از پایه و اساس اشتباه است چراکه از سال ۱۳۶۸۸ که قطعنامه پایان جنگ را پذیرفتیم تا سال ۱۳۹۲ برجامی در کار نبود که بخواهد سایه جنگ را از کشور دور کند اما دشمن هرگز اجازه تعرض به کشور را به خود نداده است.

وی با بیان اینکه مسئله برجام از سال ۱۳۹۲ به بعد مطرح شده است افزود: ادعای دور شدن سایه جنگ از کشور توسط برجام فقط توجیه برخی آقایان است چرا که تا کنون جنگ‌های بسیاری در منطقه آسیا مانند جنگ افغانستان، جنگ عراق، جنگ ۳۳ روزه و جنگ ۲۲ روزه در غزه رخ داد که در واقع علیه جمهوری اسلامی بود که نتیجه‌ای نداشت‌.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) تصریح کرد: اقدامات نظامی رخ داده در منطقه با تدابیر و هدایت الهی و دقیق مقام معظم رهبری  نه تنها سبب شد استکبار نتواند ما را وارد جنگ کند بلکه روحیه مقاومت نیز در ملت‌های مستضعف منطقه زنده شد.

وی عنوان کرد: این حرف از هر زاویه‌ای غیرعقلانی است چراکه با شرایط انقلاب اسلامی در حال حاضر و اتفاقات رخ داده در منطقه هم‌خوانی ندارد.

ابوحمزه با بیا اینکه افرادی که با الف بای امنیتی و دفاعی کشور آشنا هستند از این حرف‌ها نمی‌زنند اظهار داشت: برخی می‌خواهند از برجام استفاده‌های دیگری کنند به همین سبب کارکردهایی را برای آن تعریف می‌کنند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش‌رو گفت: بیان معیارهای کاندیدای اصلح برای مردم براساس فرمایشات امام و رهبری، ایجاد امنیت با ثبات و همه‌جانبه در استان، کمک به مسئولان برگزارکننده انتخابات در اجرای قانونمند و سلامت انتخابات، تبیین افکار و اندیشه‌های رهبری در بحث دشمن شناسی و شناخت عوامل آنها در داخل و خارج محور فعالیت سپاه در انتخابات است.

انتهای پیام/