کارخانه های تعطیل شفت و همایش مشارکت حداکثری از سوی صنعت و معدن تجارت این شهرستان!
کارخانه های تعطیل شفت و همایش مشارکت حداکثری از سوی صنعت و معدن تجارت این شهرستان!

جناب اداره صنعت، معدن شفت! شما اگر غم عدم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دارید بهتر بود سری به کارخانه های شهرک صنعتی بزنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، کانال تلگرامی صبح شفت (با افتخار شفتی ام) به همایش مشارکت حداکثری در این شهرستان که قرار است پنجشنبه این هفته توسط اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار شود واکنش نشان داد.

مدیر این کانال در نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان نوشت:

جناب اداره صنعت، معدن و تجارت شفت سلام؛
بنری در سطح شهر نصب کرده اید که تصمیم گرفته اید و قصد دارید همایشی با پول مردم برگزار کنید تا میزان” مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری!را بالا ببرید از اینکه به فکر بزرگترین حادثه سال ۹۶ هستید  باید از شما قدر دانی شود.  اما جناب اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شفت، شما اگر غم عدم حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دارید بهتر بود  یک سری به کارخانه های واقع در شهرک صنعتی بزنید که بجای تولید کالاهای مختلف موفق به دریافت استاندار های بین المللی در تولید تمشک (ولش یا خندیل) شده اند و میلیارد تومان پول بیت المال تبدیل به کوه های از آهن بلا استفاده بعلت بی تدبیری شما شده است.

جناب صنعت، معدن و تجارت شفت آیا میدانید اکثر کارخانه های شهرک صنعتی شفت به علت بی مدیریتی شما و امثال شما تعطیل شده و مردم مشغول به کار، بیکار شدند؟ و اگر هم  ما یک درصد هم قبول کنیم که شما به فکر انتخابات و حضور حداکثری مردم هستید، فکر نمی کنید بجای اینگونه سیاسی کارها به فلسفه وجودی خودتان می پرداختید تا مردم بهتر و با علاقه بیشتردر انتخابات شرکت کنند؟

جناب صنعت،معدن و تجارت تو هیچ میدانی به علت اینکه امثال شماها، بعلت عمل نکردن به وظیفه ذاتی خود باعث شده اید که خانوادهای زیادی با بیکاری دست و پنجه نرم کنند  حتی  پول نان هم نداشته باشند و تو هیچ نخوانده ای  کسی معاش ندارد معاد هم نخواهد داشت، چه برسد به مشارکت بالا در انتخابات …

جناب صنعت، معدن و تجارت شفت  از تو انتظاری نداریم که همایش برگزار کنید که مردم با وظیفه شرعی خود آشنا شوند اما بهتر نبود تو به وظیفه خود در قبال مردم عمل می کردی و تن پف کرده از بیکاری خود را تکانی میدادی تا فکر نمی کردیم که خدای نکرده به کما رفته اید؟

شاید اگر مردم نقش و رد  نظارتی تو را در قوت و غذای روزانه خود میدیدن بیشتر به انتخابات امیدوار می شدند تا تو به وظیفه خود عمل نکنی و همایشی با پول مردم برای کاری که اصلا به تو ربطی ندارد برگزار کنی و هیچ فکر نکرده ای اینگونه کارهای غلط؛  باعث یاس و دلسردی مردم میشود.

اما باید با تاسف به آنانی که انگار  در دهانشان آرد ریخته شده است و به تمثیل آیه صم، بکم …. لال و کر شدند و اینگونه رفتار ها را می بیند و  دم نمی زنند عرض شود،  در سخت ترین شرایط مردم شهرستانم، شفت! پشت انقلاب مانده اند و آن زمانی که  حماسه ۷دی خلق کردند کسی برای آنها وظایفشان را توضیح نداده بود پس بجای اینگونه حیف و میل کردن بیت المال، جوابگوی جوانان بیکار و آواره در آشپزخانه ها و….شهر های مختلف کشور باشید.

همچنین اداره صنعت،معدن و تجارت شفت در اولین فرصت برای جوانان و مردمان این دیار بگوید چه مسئولیتی در قبال اشتغالزای داشت و  چه کاری برای رفع این نگرانی انجام داده است.

در پایان ضمن هشدار به مسئولین برگزار کننده انتخابات نسبت به اینگونه رفتارها، گوشزد میشود اگر بخواهید اجازه دهید از پول مردم برای کاندیدای خاصی تبلیغ شود و اگر الان جلوی این بی قانونی ها گرفته نشود، در ادامه هر مشکلی پیش آید به پای خودتان است.