با گذشت ۳ سال هنوز نمی دانیم استاندار نجفی است یا نوبخت؟! / حضور احمدی پور در معاونت سیاسی غیر قانونی است
با گذشت ۳ سال هنوز نمی دانیم استاندار نجفی است یا نوبخت؟! / حضور احمدی پور در معاونت سیاسی غیر قانونی است

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: رئیس جمهور با گذشت ۳ سال باید اعلام کند که در استان چه کسی از نجفی یا نوبخت استاندار است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، محمود شکری در گفتگو با خبرنگار ۸دی با ابراز ناراحتی و گله مندی از مدیریت استان اظهار داشت: با گذشت سه سال هنوز رئیس جمهور برای ما روشن نکرده است که در استان چه کسی استاندار است و اینکه ما نمایندگان باید با نوبخت در اداره امور استان همکاری کنیم یا نجفی و این مهم هنوز مشخص نشده است.

وی با انتقاد از دخالت های نوبخت در گیلان و پیگیری های نامتعارف سازمان برنامه و بودجه استان در بخش های غیر مرتبط، افزود: استخدام های دولتی ربطی به محمدی، مدیر کل سازمان برنامه و بودجه استان ندارد اما وی علاوه بر استخدام ها در منطقه ما رئیس آموزش و پرورش هم انتخاب و معرفی می کند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مگر جزء وظایف محمدی دخالت در امور غیر برنامه و بودجه است، گفت: بعد از اینکه مدیران را انتخاب کردند از آنها مصاحبه می گیرند که آیا شما با شکری هستید یا قرار است با ما همکاری کنید؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتارهای سازمان برنامه و بودجه و نوبخت با نظام کاری و اداری در تناقض است، اظهار کرد: شکری مگر از دل و رأی مردم نیامده که برای مردم خدمتگذاری کند؟ چرا با فرماندار اعلام می کنند که با شکری همکاری نکند؟

شکری با اشاره به موضع جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه باید با هم همکاری داشته باشند، متذکر شد: رفتار های سازمان برنامه و بودجه و فرمانداران در تناقض با موضع و سخنان جهانگیری است.

وی با اشاره به حضور غیر قانونی احمدی پور معاون سیاسی استاندار در جایگاه مدیریت سیاسی استان، گفت: احمدی پور، معاون سیاسی استاندار در پستی که حضور دارد غیر قانونی است و طبق برنامه پنجم نباید از آن بکار گیری شود اما در پشت صحنه پارتی بازی کردند و استاندار هم ترسید و از دستور نوبخت اطاعت کرد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با این مدیریت مردم منطقه و استان ضرر می کند، گفت: احمدی پور اکنون معاون استاندار است و تصمیم گیری سیاست کل استان را در دست دارد و به فرمانداران اعلام می کند که با شکری همکاری نکند، در این بین چه کسی ضرر می کند؟