تمام قطعنامه‌ها علیه ایران در سازمان ملل لغو شده است
تمام قطعنامه‌ها علیه ایران در سازمان ملل لغو شده است

استاندار گیلان عصر دیروز در همایش روز کار و کارگر که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد گفت: تمام قطعنامه‌ها علیه ایران در سازمان ملل لغو شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، استاندار گیلان عصر دیروز در همایش روز کار و کارگر که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار شد، گفت: رها شدن واردات بی‌رویه برنج به کشور یکی از مشکلات کشاورزان بود که در دولت یازدهم واردات این محصول به حداقل کاهش یافت.
دکتر محمدعلی نجفی اظهار کرد: بیش از ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تنی برنج در دولت گذشته واردات شده بود که انبارهای برنج در سال ۹۲ مملو از واردات برنجی بود که بعضاً فاسد شده بود.
وی با اشاره به تمهیدات دولت یازدهم در جهت حمایت از کشاورزان، افزود: در طی ۳ سال گذشته قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای افزایش ۱۰۰ درصدی داشت که افزایش قیمت برگ سبز چای در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.
دکتر نجفی با تأکید به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی، عنوان کرد: حمایت از بخش تولید داخلی و تأمین مواد مصرفی موردنیاز مردم ازجمله اولویت‌های مهم دولتمردان به شمار می‌رود و باید با بهره‌گیری از توان داخلی در جهت تحقق شعار امسال تلاش کنیم.
نماینده عالی دولت در استان گیلان از افزایش شاخص‌های توسعه‌ای گیلان در دولت یازدهم خبر داد و گفت: همکاری و همراهی مسئولین استان گیلان باعث شد تا توفیقات خوبی نسبت به سال ۹۲ حاصل شود.
استاندار گیلان با اشاره به مذاکرات، عنوان کرد: انرژی هسته‌ای که آن را درگذشته حق مسلم خود می‌دانستیم در این دولت محقق شد و دنیا نیز بعد از مذاکرات این موضوع را قبول کرد.
وی بابیان اینکه تمام قطعنامه‌ها علیه ایران در سازمان ملل لغو شده است، افزود: بعد از رفع تحریم‌ها، صادرات کشور نیز ۳ تا ۴ برابر افزایش داشته است.
دکتر نجفی با دعوت مردم برای شرکت در انتخابات اخیر شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری، گفت: وظیفه من برگزاری انتخابات سالم و امن است و باید به این نکته توجه داشت که نباید مردم را مأیوس کرد.