وضعیت اقتصادی کشور نامناسب است/ “بیکاری”، “رکود” و “فقر” بیداد می‌کند
وضعیت اقتصادی کشور نامناسب است/ “بیکاری”، “رکود” و “فقر” بیداد می‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن گلایه‌مندی از وضعیت نامناسب اقتصادی کشور و انتظارات به‌حق مردم دراین‌باره گفت: در شرایط کنونی، مردم دچار مشکلات اقتصادی متعددی ازجمله بیکاری و رکود و فقر هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، آیت‌الله عباس کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به حساسیت و اهمیت خاص این دوره از انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: البته نباید از اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز غافل شد، چه آنکه در این انتخابات نیز باید کوشید که افراد مؤمن و انقلابی و البته کارآمد و شایسته به شوراها راه یابند.

وی بابیان این نکته که دشمنان نظام و انقلاب در شرایط فعلی از هر حربه و برنامه‌ای برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات استفاده می‌کنند، افزود: بی‌شک حضور گسترده و باصلابت مردم در عرصه انتخابات علاوه بر آنکه باعث افزایش اقتدار و عزت کشور می‌شود، ناکامی مجدد دشمنان قسم‌خورده نظام و انقلاب را در پی خواهد داشت.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: به لطف الهی مردم بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی از این آزمون مهم و بزرگ نیز همچون گذشته سربلند بیرون آمده و بار دیگر با آرمان‌های امام و شهیدان در دفاع از انقلاب و کشور تجدید پیمان خواهند کرد.

وی ضمن گلایه‌مندی از وضعیت نامناسب اقتصادی کشور و انتظارات به‌حق مردم دراین‌باره گفت: در شرایط کنونی، مردم دچار مشکلات اقتصادی متعددی ازجمله بیکاری و رکود و فقر هستند و لذا باید مسئولان همگی به‌دوراز حاشیه‌سازی به حل سریع مشکلات بپردازند.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: از سویی لازم است کاندیداها به‌صورت شفاف و مشخص، برنامه‌ها و طرح‌های خود را برای حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی کشور بیان کنند تا مردم با در نظر گرفتن دیگر معیارهای کاندیدای اصلح دست به انتخابی بزنند که درنهایت به سود کشور و انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/