اینکه فکر کنیم کارمند انقلاب هستیم اشتباه است، ما پاسدار انقلاب هستیم
اینکه فکر کنیم کارمند انقلاب هستیم اشتباه است، ما پاسدار انقلاب هستیم

فرمانده سپاه قدس گیلان ظهر امروز در مراسم روز پاسدار که در مجتمع فرهنگی تفریحی میرزاکوچک چمخاله برگزار شد، گفت: اینکه فکر کنیم کارمند انقلاب هستیم اشتباه است بلکه ما پاسدار انقلاب هستیم و پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب سن و زمان نمی شناسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، فرمانده سپاه قدس گیلان ظهر امروز در مراسم روز پاسدار که در مجتمع فرهنگی تفریحی میرزاکوچک چمخاله برگزار شد، گفت: بعد از روز غدیر و معرفی امام علی(ع) به عنوان ولی مسلمین بعد از پیامبر، دشمنان توطئه های زیادی را برای ایجاد انشقاق بین مسلمین انجام دادند که تلفات زیادی نیز داده شد ولی امام حسین (ع) با خون خود یک بار دیگر دین اسلام و ارزش ها را احیا و از آن پاسداری کرد.

 

سردار محمد عبدالله پور با اشاره به افزایش توطئه های دشمن برای تخریب چهره مسلمانان در جهان، گفت: اینکه فکر کنیم کارمند انقلاب هستیم اشتباه است بلکه ما پاسدار انقلاب هستیم و پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب سن و زمان نمی شناسد.

 

وی وظیفه پاسداران را حفظ ارزش های اسلامی دانست و افزود: یکی از اقدامات سپاه در کنار تمام اقدامات دفاعی که برای کشور انجام میدهد فعالیت های محرومیت زدایی و اقتصادی است.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بیش از یک هزار مسکن محرومین در سال گذشته توسط سپاه ساخته شده است، عنوان کرد: فعالیت های سپاه در عرصه پتروشیمی یکی از اقداماتی است که باعث پیشرفت کشور شده است.

 

سردار عبدالله پور اعطا وام های خودکفایی برای جوانان و تولید و اشتغال در راستای اقتصاد مقاومتی را از دیگر اقدامات سپاه اعلام کرد.

 

وی با بیان اینکه امام خمینی فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود، گفت: اگر سپاه بایستد و درجا بزند انقلاب نیز متوقف می شود.