۳۵۰ نفر از معلمان نمونه لنگرودی تجلیل می شوند
۳۵۰ نفر از معلمان نمونه لنگرودی تجلیل می شوند

مدیر آموزش و پرورش لنگرود از تجلیل ۳۵۰ نفر از معلمان نمونه استانی، شهرستانی، بازنشستگان و پیشکسوت بازنشسته در هفته بزرگداشت معلم در لنگرود خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، مدیر آموزش و پرورش لنگرود در جلسه بزرگداشت هفته معلم که دوشنبه (۱۱ اردیبهشت) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه همه ما مدیون تلاش معلمان هستیم، گفت: عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران نتیجه تلاش معلمان است که شاگردانی تاثیرگذار را در جامعه پرورش دادند.

 

جمشید لاهوتی با تاکید بر اینکه فضای ظاهری شهر هم باید فضای تکریم و تجلیل معلم باشد، اظهار کرد: برنامه های هفته بزرگداشت معلم در شهرستان لنگرود با گلباران مزار شهدای فرهنگی و زنگ سپاس در تمامی مدارس شهرستان آغاز می شود.

 

وی با اشاره به برگزاری شش جلسه ستاد هفته معلم در شهرستان، افزود: زنگ سپاس فردا(۱۲ اردیبهشت) ساعت ۱۱ صبح به صورت نمادین در مدرسه شهید رجایی برگزار می شود.

 

لاهوتی از تجلیل ۳۵۰ معلم نمونه استانی، شهرستانی، بازنشستگان و پیشکسوت بازنشسته در هفته بزرگداشت معلم در لنگرود خبر داد و تصریح کرد: این مراسم ۱۶ اردیبهشت در دانشکده پرستاری شهرستان برگزار می شود.

 

مدیر آموزش و پرورش لنگرود ادامه داد: در مراسم تجلیل ۱۶ اردیبهشت، ۷۰  بازنشسته، یکصد معلم نمونه مدرسه ای، ۳۶ معلم نمونه شهرستانی و سه معلم برتر استانی تجلیل می شوند.

 

وی با بیان اینکه مراسم تجلیل از معلمان مدارس روستایی برای سومین سال در شهرستان اجرا می شود، خاطر نشان کرد: سال گذشته شهرداری چاف و چمخاله و شلمان نیز مراسم تجلیل از معلمان مدارس شهر را برگزار کردند.