نمایش «پابرهنه، قلبی در مشت» در لنگرود به روی صحنه می‌رود
نمایش «پابرهنه، قلبی در مشت» در لنگرود به روی صحنه می‌رود

نمایش پابرهنه، لخت، قلبی در مشت (با کاروان سوخته) به نویسندگی و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی اینبار در لنگرود به روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، نمایش «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ اردیبهشت در سالن ارشاد اسلامی لنگرود اجرا خواهد شد.

در این نمایش تک پرسوناژه مصطفی غلامی استادسرایی به ایفای نقش می‌پردازد.

نمایش «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت» با بازی مصطفی غلامی پیش از این در تیرماه ۹۵ به مدت ۱۰ روز اجرای موفقی در رشت داشت.

کوشک جلالی این نمایشنامه را در سال ۱۹۹۳ به زبان آلمانی نوشته است و بیش از ۶۵۰ بار در کشورهای آلمان، سوییس، اتریش، اکراین، روسیه، آمریکا و ایران به اجرا درآمده است.

این نمایشنامه که در سال ۱۹۹۹جایزه نمایشنامه نویسی مردمی آلمان را از آنِ خود کرده است، روایتگر زندگی مهاجر ترک مسلمان آلمانی تباری است که خانه و خانواده اش قربانی آتش سوزی‌ای می شود که ریشه در یک اقدام نژاد پرستانه دارد.

گفتنی است، کوشک جلالی پیش از این اجراهای موفقی را در لنگرود تجربه کرده که از این جمله می‌توان به خدای کشتار، سیستم گرون‌هلم و رعنا اشاره کرد.

نمایش «پابرهنه، لخت، قلبی در مشت» به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و بازی مصطفی غلامی استادسرایی ساعت از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۸ در سالن اداره ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود به روی صحنه می‌رود.