درخواست خانواده شهدای مدافع حرم از آیت الله قربانی برای ورود به ماجرای تأیید صلاحیت های فله ای انتخابات شوراها
درخواست خانواده شهدای مدافع حرم از آیت الله قربانی برای ورود به ماجرای تأیید صلاحیت های فله ای انتخابات شوراها

خانواده های شهدای مدافع حرم شهرستان رشت ضمن نامه ای خطاب به آیت الله قربانی از معظم له خواستند به ماجرای تایید صلاحیتهای فله ای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان گیلان ورود کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، خانواده های شهدای مدافع حرم شهرستان رشت ضمن نامه ای خطاب به آیت الله قربانی از معظم له خواستند به ماجرای تایید صلاحیتهای فله ای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان گیلان ورود کند.

متن نامه خانواده های شهیدان سیرت نیا، مسافر، روحی، طاهرنیا و یعقوی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

حضرت آیت الله زین العابدین قربانی “دامت توفیقاته”

سلام علیکم

با سلام و درود محضر حضرت زهرا اطهر سلام الله علیها  مادر شهیدان و یگانه جهان در دفاع از حریم امامت و ولایت در عرصه فتنه گون دوران صدر اسلام و درود به ارواح مطهر شهدای اسلام علی الخصوص شهدای مدافع حرم، به عرض می رساند این روزها سینه مالامال از درد خانواده های شهدای مدافع حرم استان، بار سنگین دیگری بجز داغ فراغ آلاله های سرخ این سرزمین را بر دوش می کشند.

مدتی است که تلاش برخی از مفسدین اقتصادی و سیاسی و اخلاقی برای تصاحب جایگاه با همراهی اعضای ستادهای اجرایی و خصوصا ستاد نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای استان، موجبات تأثر و تألم خانواده های شهدا را فراهم آورده است.

در این میان موضع گیری انقلابی جنابعالی در نماز جمعه مورخ ۹۶/۲/۸ و حساسیت نمایندگی مقام معظم رهبری در استان نسبت به قدرت نیافتن جزیان ضد انقلاب در استان و تأکید بر رد صلاحیت مشهورین به فساد اقتصادی، سیاسی و اخلاقی بخشی از غم و اندوه ناشی از اتفاقات اخیر را بر طرف نمود.

علی هذا از آنجا که تحرکات سیاسی هفت هجاری استان شائبه تأیید افراد فوق الذکر را ایجاد نمود، مجددا اینجانبان به نمایندگی از خانواده های شهدا درخواست داریم با دستورات موکد و فوری خود، ضمن تأکید بر اجرایی شدن نظر مراجع چهارگانه در رد صلاحیت افراد معلوم الحال، موجبات نا امیدی دشمنان انقلاب از ورود به بدنه مدیرییتی استان گیلان که یادآور فقاهت بزرگانی چون سالار دیلمی تا بهجت فومنی و رشادت شهدایی همچون میرزاکوچک جنگلی تا حسین املاکی می باشد را فراهم سازید.