حنجره دانشجو مثل راکتور اراک نیست که با سیمان خفه شود!
حنجره دانشجو مثل راکتور اراک نیست که با سیمان خفه شود!

مسئول بسیج دانشجویی گیلان گفت: آقایان زهی خیال باطل حنجره دانشجو مثل راکتور اراک نیست که با سیمان خفه شود!این دست از اقدامات در آستانه انتخابات بیشتر نمایانگر ضعف برخی جریان ها در مدیریت افکار عمومی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، مرتضی نورسته مسئول بسیج دانشجویی استان گیلان در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو با انتقاد از جمع آوری مطالب بردهای دانشجویی در دانشگاه های دامون فومن و پردیس بنت الهدی صدر رشت گفت: در دولت راستگویان به خدا پناه می بریم از بستن دهان منتقدان!

وی با ابراز تاسف از این اتفاق افزود: در شرایط کنونی به نظر می رسد برخی آقایان از دانشگاهیان انتظار دارند دانشگاه را تبدیل به ستاد انتخاباتی دولت مستقر نمایند،درحالی که فضا برای جریان همسو با دولت در دانشگاه ها کاملا باز است به نحوی که جلسات ستاد انتخاباتی یکی از آقایان  در دانشگاه گیلان بدون هیچ ممنوعیتی برگزار می شود.

نورسته در ادامه گفت:جریان منتقد دولت حتی حق ندارد لیست شرکت های تعطیل شده در دولت یازدهم را روی برد دانشگاه نصب نماید!دانشگاه امروز  برای جریان انقلابی کاملا امنیتی است.

وی در پایان افزود: آقایان زهی خیال باطل حنجره دانشجو مثل راکتور اراک نیست که با سیمان خفه شود!این دست از اقدامات در آستانه انتخابات بیشتر نمایانگر ضعف برخی جریان ها در مدیریت افکار عمومی است.