مهندس افشین گلباغی به عنوان شهردار لنگرود انتخاب شد + خبر تکمیلی

طی جلسه رسمی که در محل شورا و با حضور ۹ نفر از اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار جدید لنگرود برگزار شد افشین گلباغی با ۵ رای به عنوان شهردار جدید لنگرود انتخاب شد. به گزارش لنگرنیوز ، ساعاتی پیش افشین گلباغی به عنوان شهردار لنگرود انتخاب شد . طی جلسه رسمی که در […]

طی جلسه رسمی که در محل شورا و با حضور ۹ نفر از اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار جدید لنگرود برگزار شد افشین گلباغی با ۵ رای به عنوان شهردار جدید لنگرود انتخاب شد.

به گزارش لنگرنیوز ، ساعاتی پیش افشین گلباغی به عنوان شهردار لنگرود انتخاب شد .

طی جلسه رسمی که در محل شورا و با حضور ۹ نفر از اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار جدید لنگرود برگزار شد افشین گلباغی با ۵ رای به عنوان شهردار جدید لنگرود انتخاب شد.

 رحمان انصاری ۲۳ تیر ۹۳ طی نامه ای به شورای اسلامی لنگرود استعفای خود را کرده بود و در نامه به گفته اعضا شورا و مصاحبه ای که اعضا شورا انجام داده بودند مشکلات شخصی و خانوادگی وی اعلام شده بود.

پس از استعفای رحمان انصاری و انتخاب تقی شریفی به عنوان سرپرست ، جلسه ای در ۲۶ تیر ۹۳ انجام شد که در ان جلسه نیز افشین گلباغی با ۵ رای انتخاب شده بود که با اعتراض ۴ نفر از اعضای شورا روبرو شد و طی بررسی های دو هفته ای ، قرار شد که جلسه انتخاب شهردار با نام عنوان مشخص انتخاب شهردار لنگرود عصر امروز انجام گیرد که در جلسه برگزار شده مهندس گلباغی به عنوان شهردار لنگرود انتخاب شد.

افشین گلباغی که پیش از این یکی از اعضای شورا به شمار می آمد  در سابقه کاری خود عضو هیئت رئیسه دفتر نمایندگی نظام مهندسی لنگرود در دودوره دوم و سوم و همچنین ریاست آن را برعهده داشته است.

گلباغی دارای مدرک کارشناس ارشد عمران – راه ترابری است ،‌ و مدرک کارشناسی خود در رشته مهندسی عمران را از دانشگاه گیلان دریافت نموده است.

بر اساس این انتخاب و بعد از استعلام از مراجع مربوطه در خصوص شهردار جدید و اضافه شدن عضو علی البدل ، سید عبداله میرموسوی بارکوسرایی ، به جمع ۹ نفره شورا و جایگزین افشین گلباغی خواهد شد.