خبر: 79927 / تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۱۹:۳۷

گزارش تصویری از استقبال گسترده از جشنواره بهارنارنج در کومله لنگرود

پنجمین جشنواره بهارنارنج در میان استقبال گسترده شهروندان لنگرود و گردشگران عصر روز جمعه ۲۲اردیبهشت در شهر کومله لنگرود برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، به نقل از گیل نگاه،  پنجمین جشنواره بهارنارنج در میان استقبال گسترده شهروندان لنگرود و گردشگران عصر روز جمعه ۲۲اردیبهشت در شهر کومله لنگرود برگزار شد.

این جشنواره هم‌زمان با ولادت امام زمان(عج) توسط شورا و شهرداری کومله و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان و بخشداری کومله با تعبیه ۳۰ غرفه محصولات سنتی، بومی و محلی در خیابان شهید رجایی این شهر برگزار شد.

پنجمین جشنواره بهارنارنج بعد از دو سال در شهر کومله به‌عنوان خاستگاه اصلی بهارنارنج برگزار شد. در جریان برگزاری این جشنواره علی شفیعی، شهردار کومله و محمدعلی خداجو، بخشدار این شهر ابراز امیدواری کردند روز «بهارنارنج» در تقویم شهرستان ثبت شود و این کار به کمک اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ثبت ملی شود.

کلیدواژه


نظرات | ۱ نظر

عبدالله
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۶ در ۲۲:۳۱

سلام . اینجانب که ایده دهنده طرح بهار نارنج کومله هستم هدفم ایجاد اشتغال گسترده در سطح روستا برای کشاورزان بود نه صرفا برگزاری جشنواره . ولی کجاست گوش شنوا؟ . متاسفانه از این طرح هم چیزی عاید کشاورز نشد . با این حال بنده اصراربر اجرای درست این طرح داشته و در پی طراحی و ساخت گلابگیر نیمه صنعتی و تقدیم آن به کشاورزان عزیز هستم . تا از این راه در آمدی عاید کشاورزان شود و شکوفه بهار نارنج تبدیل به گلاب شود البته در منازل کشاورزان . انشاالله .

قيمت خودرو سكه و طلا ليگ برتر نشر خبر مكان تبليغات شما
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ لنگر خبر” می باشد.
siteview.ir