ترس ملت ایران از حقوق های نجومی و زندگی اشرافی است نه جنگ
ترس ملت ایران از حقوق های نجومی و زندگی اشرافی است نه جنگ

نمایندهٔ مردم اراک در مجلس شورای اسلامی عصر دیروز در همایش بزرگ حامیان رئیسی و قالیباف که در مسجد جامع لنگرود برگزار شد، گفت: ملت ایران از جنگ نمی هراسند بلکه ترس ملت ایران از حقوق های نجومی و زندگی اشرافی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، محمدحسن آصفری نمایندهٔ مردم اراک در مجلس شورای اسلامی عصر دیروز در همایش بزرگ حامیان رئیسی و قالیباف که در مسجد جامع لنگرود برگزار شد، گفت: مردم در ۲۹ شهریور کسی را انتخاب کنند که دروغگو نباشد و اگر وعده ای می دهد به وعده های خود پایبند باشد.

 

دبیر اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانی در زمان تبلیغات ریاست جمهوری در سال ۹۲، دو وعده بزرگ داشت، اظهار کرد: ایجاد و توسعه روابط بین الملل یکی از وعده ها بود که ارزش پاسپورت ایرانی در این چند سال نمونه بارز توسعه روابط بین المللی توسط دولت یازدهم است.

 

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای در دولت یازدهم، افزود: اعضای ۵+۱ به خاطر اقتدار و رشادت مردم ایران، سانتریفیوژ و اورانیوم های غنی شده و سلاح های نظامی، دانشمندان هسته ای و …. به پای میز مذاکره آمدند نه به خاطر روحانی و ظریف.

 

آصفری تاکید کرد: داشته های غنی ایران موجب شد تا اعضای ۵+۱ حاضر به مذاکره با ایران شوند.

 

نمایندهٔ مردم اراک در مجلس توسعه اقتصادی را از دیگر شعار های روحانی در سال ۹۲ اعلام و تصریح کرد: روحانی وعده داده بود که کاری می کنم مردم به یارانه نیازمند نباشند و سفره مردم بزرگتر شود، ولی بعد از گذشت ۴ سال مشاهده می کنیم که زندگی مردم هر روز سخت تر شده است.

 

دبیر اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به کارهای عجیب روحانی در زمان تبلیغات ریاست جمهوری گفت: تنها چند روز قبل از برگزاری انتخابات، روحانی وعده وام ۱۰ میلیونی به دهیاران داد و یارانه افرادی که انصراف داده بودند یا در لیست یارانه نبودند مجدد و به طور شگفت انگیزی متصل شد، این درحالی است که دولت زمان واریز یارانه ها را شب عزای دولت می داند.

 

وی با بیان اینکه روحانی برای بدست آوردن قدرت دست به هر کاری زده است، گفت: ملت ایران از جنگ نمی هراسند بلکه ترس ملت ایران از حقوق های نجومی و زندگی اشرافی است.

 

آصفری افزود: دولت یازدهم وابسته سالاری را جایگزین شایسته سالاری کرده است و به جای ایجاد کسب و کار برای مردم، فرزندان وزرا مشغول به فعالیت های گسترده اقتصادی از طریق رانت کرده اند.